Menu
zdroj: Erocurves/oliviahoney
Olivia Honey.

Sexy Pipka Olivia Honey: Skamenie vám z nej čosi iné ako srdce

Šťastná žena, ktorá sa môže ukázať nahá a jej telo jej závidia ženy a obdivujú muži. Olivia Honey je preto jednou z vyvolených, ktoré si môžete pozerať neustále a nikdy sa toho pohľadu nenasýtite. Jedného dňa sa rozhodla, že bolo dosť obliekania a bolo rozhodnuté, aj o jej ďalšom živote. 

Bábika z Moldavska

Krajina, ktorá má kvalitné víno, sa tentoraz pochválila aj zápisom do kroniky krásnych a vnadných žien. Olivia Honey sa však presťahovala do Ameriky. V zámorí si vysnívala sen, ktorý si aj splnila a stala sa jednou z mála žien, ktoré majú sexepíl na to, aby len na pohľad porazili iné ženy v atraktivite. Vytrvalo si išla za tým, že vzdelanie nie je jej životnou cestou. Neposlúchla rodičov, keď jej radili, aby išla na vysokú školu, ona si doštudovala to najnutnejšie a dala sa na štúdium mužských tiel. Táto stratégia sa jej osvedčila, pretože dnes má tridsiatku, ale je veľmi skúsenou, žiadanou a stále atraktívnou modelkou.

Mala na mále

Nebojí sa otvorene hovoriť o tom, že vzťahy nie sú jej silnou stránkou. Už pred rokmi priznala, že vďaka svojmu bývalému priateľovi takmer prišla o všetko. Nielen o poctivosť, ale aj o nervy a zdravie. Priznala, že láska sa po pár mesiacoch premenila na nie práve najlepší vzťah a prešla si peklom. S citovým vydieraním aj fyzickým násilím. Vtedy s rozhodla, že už žiadny chlap nebude mať nad ňou moc. Opustila starý vzťah a vydala sa na cestu nezávislosti. A kráča po nej dodnes.

Vyberte si kostým

Chcete ju mať ako sexi Lolitku, alebo ako dominu? Dostali ste chuť byť s ňou ako so svojou submisívnou milenkou, alebo pani nadriadenou? Zahrá vám akýkoľvek postoj, bude vás prosiť, ale dá vám aj päť a dvadsať na holý zadok. Presne o tom je život Olivia Honey. O dobrodružstve, pri ktorom spoznáte pravé blaho. Zažite ju v galérii, kde vás tak trochu pripraví na niečo pikantné. No ak chcete vidieť, čo ukrývajú jej nohavičky, tak ju môžete smelo nasledovať do rôznych zákutí internetu.