Menu
zdroj: Erocurves/oliveglass
Olive Glass.

Sexy Pipka Olive Glass: Ohnivá dáma prekvapí krátkym zostrihom

Môže byť žena s krátkymi vlasmi sexy? Ak ste niekedy riešili túto dilemu, tak ste asi nikdy nevideli Olive Glass. Čiernovlásku, ktorá sa stala ikonou žien so strihom BOB. Ten síce končí nad ramenami, ale istým typom žien dodá neskutočný sexepíl. Jednou z nich je práve aj Olive Glass.

Cesta ku sláve

Ako sa objavila na erotickej scéne? prešla si tŕnistou cestou. Pochádzala totiž z vysoko náboženskej rodiny z Utahu, ktorá o sexe nechcela čítať, počuť ani nič vedieť. Lenže Olive sa veľmi rýchlo odlišovala. Začala sa zaujímať o ľudské telo viac, ako jej nábožensky založené spolužiačky. Keď jej k tomu z blúzky začali vykukovať aj plnohodnotné a prirodzené štvorky, tak bolo jasné, že toto dievča už svoje prednosti nezakryje voľnejšou blúzkou. Stala sa stredobodom pozornosti a krátko na to si skúsila privolať do života šťastie tým, že naplno odhalila dekolt, bradavky aj krivky. Spravila dobre. Pol rodiny sa s ňou síce nerozpráva, ale zato má fanúšikov po celej planéte.

Nič pre mužov, ktorí sa zľaknú

Dnes už žije v Kalifornii. Spolupracuje s agentúrami, ktoré jej každý mesiac dodajú nových milencov aj milenky. A ona ich všetkých zvláda na plný plyn. Je to šelma, ktorá krátkymi vlasmi zosobňuje ikonu ženy, ktorá je samostatná, cieľavedomá a divoká. Nezľakne sa príležitosti a od slabochov bočí. kto ju chce, musí vedieť, že ide o ženu, ktorá vo vás dokáže vyvolať pocity neskutočnej rozkoše, ale súčasne vás pokojne aj kopne do intímnej zóny, keď sa jej znepáčite. Je to žieňa, ktoré spojilo nežný svet ladných kriviek a divokej lovkyne.

Mačička z Penthouse

V roku 2017 sa stala mačičkou magazínu Penthouse. Čitatelia aj vydavatelia sa totiž zhodli, že aj krátkovlasé ženy majú vo svete erotiky svoje stabilné miesto. Hlavne ak majú telo ako Olive. Krásna je nahá, ale keď má na sebe tričko a vy vidíte, ako spod toho tielka vyrastajú vzrušené bradavky, vzruší vás aj bez toho, aby si stiahla nohavičky. To skutočne dokáže len žena, ktorá má erotiku v sebe. Tak ako toto mačiatko „krátkosrsté“.