MENU
Menu

Sexy Pipka Olia Adams - dobrodružstvám nehovorí nie

Väčšiu divošku ste už zaručene dlho nevideli. Olia Adams totiž skáče od jedného dobrodružstva k druhému, či už ide o dobrodružstvá posteľné, turistické alebo extrémne. Miluje adrenalín a v spálni aj trochu bolesti. Veď preto si nechala dať piercing aj do intímnych miest.

Olia Adams - dobrodružstvám nehovorí nie
Olia tvrdí, že už ako malá sa rada obliekala do kostýmov a ostalo jej to dodnes. Teraz sa však tvári ako upratovačka či opatrovateľka detí výhradne pre potešenie seba a niektorého zo svojich partnerov. Kostýmy v posteli sú pre ňu tým najväčším vzrušením.

Miluje extrémne športy, no venuje sa aj joge a je vďaka tomu mimoriadne ohybná. Podľa jej vlastných slov sú dva dôvody, prečo robí práve jogu: prvým je pokojnejšia myseľ, druhým schopnosť dať nohy za hlavu.

V sexe podľa vlastných slov vyskúšala už takmer všetko. Má síce isté hranice, za ktoré by nešla, no tie sú posunuté oveľa ďalej než u bežnej ženy. Nič konkrétne však neprezrádza. Tvrdí totiž, že jej telo síce je umeleckým dielom, ktoré chce prezentovať, no to, čo s ním stvára v posteli, si radšej nechá pre seba.