MENU
Menu
zdroj: Erocurves/nikolenash
Nikole Nash.

Sexy Pipka Nikole Nash: S hrdzavými vlasmi v znamení divokosti

Príbeh o Nikole Nash začína ako rozprávka. Kde bolo tam bolo, na juhu Kalifornie žije 20 ročná modrooká blondínka. Keď dovŕšila hranicu dospelosti, rozhodla sa, že prinesie do tohto sveta radosť, dobrú náladu a potešenie.

Rovnako ako rozprávkové víly zhodila šaty a začala tancovať nahá. Nebolo to na lúke, ale v klube, no to nič nemení na tom, že muži pri nej skutočne mali pocit, že sú v rozprávkovom svete.

Žiari vo dne aj v noci
Nikole je baba, ktorá patrí k najvyššej triede. Má blond vlasy, oči farby oceánu, prsia presne do menšej dlane. Ale dvojky nikdy neboli a nie sú na zahodenie. Vzhľadom na jej výšku len 160 centimetrov vyzerajú aj veľmi kompaktne. Nemá na sebe žiadne kozmetické ani chirurgické úpravy, vďaka čomu vyzerá naozaj prirodzene. Dokonca jej telo nezdobí ani tetovanie. Poviete si skutočne nevinné dievča. Ale to všetko len na prvý pohľad.

Rozprávkové telo aj život
V osemnástich sa prvý raz dala nafotiť nahá. Nie je veľmi zložité, aby dievčina zaklopala na bránu pornobrandže. V podstate každý rád nafotí peknú nahú ženu. No uspejú len tie, ktoré majú erotiku, sexepíl a túžbu po rozkoši skutočne v krvi. Nikole sa nikdy nepremáhala. Vždy robila erotiku s radosťou a naplno. Aj preto dostala prakticky hneď po začiatku kariéry možnosť pracovať v štúdiách Exploited College Girls, Naughty America, FTV Girls. Znalci žánru poznajú, že ide o spoločnosti, ktoré predstavujú nielen jedny z najkvalitnejších produkcií, ale pre baby priam katapult medzi hviezdy.

Čo robí, keď nerobí?
Niekto sa narodí ako konzervatívec a niekto má na sexualitu úplne iný pohľad. Nikole Nash ako je už z prvých riadkov a fotiek zrejmé, je veľkou liberálkou. Vo svojom živote prehodila výhybku smerovania na potešenie za každých okolností. Preto aj do zelovocu chodí s radosťou a vie, že nie všetko, čo si v ňom kúpi jej spraví radosť iba raz. Napríklad také banány, uhorky či väčšie mrkvy zužitkuje ešte pred tým, ako ich spotrebuje. Mnoho z týchto aktivít má aj zdokumentovaných. Je to skrátka dievča, u ktorej budete na košík ovocia na stole pozerať úplne inak ako u vás doma.