MENU
Menu

Sexy Pipka Nikky Thorne – domáce práce sú s ňou zážitkom

Keď sa pozriete na Nikky Thorne priamym pohľadom, ako prvé sa vás zmocní triaška. Garantujeme. Pretože jej telo je ako bomba, ktorá v mužoch zapáli neskutočný plameň túžby. Zadok má dokonalý, pery prirodzene veľké a láka aj na prsia, ktoré keď odhalí, erekcia je neodvratná reakcia.

Nikky Thorne – domáce práce sú s ňou zážitkom
Ach, tá Maďarka
Maďarky sú ženy šťavnaté, vnadné a plné slnka. Sú to ženy plné úsmevu a sexepílu. Nikky Thorne je navyše blondína a to už veľa napovedá. Jej telo je ako južanské paprika. Pekne štíhle, šťavnaté a jasné, že aj ohnivé. Keď prišla do porna pred desiatimi rokmi, mala sotva vek na to, aby jej predali v bare pivo a pritom ona už hrala najvyššiu ligu erotických rozkoší. Taká to bola kráska. Navonok nevinná vo vnútri už poriadne odskúšaná. V jej žánri nájdete mnoho filmov od ľahkého sexi predvádzania až po scény, kde sa jej zmocňuje každý na scéne a určite sa pridá aj kameraman, keď svoje zariadenie položí na statív. Nikky Thorne je totiž tak horúca, že zadaný, nezadaný, podľahne jej každý.

Toto všetko skúsila na vlastnom tele
Ženy, mužov, skupinový sex, ale ako jedna z mála žien sa rada oddáva praktike, kde s umelým penisom súloží so ženou. Na otázky, či v nej nedrieme latentná túžba byť mužom, iba stiahne tričko a nohavičky. Je to jednoznačná odpoveď, že takto muž ani zďaleka nevyzerá a ona je rada ženou, akurát tak isto rada popustí uzdu vlastnej fantázii. A zábrany v rozkoši ona nemá.

Je jedno čo robí, ona je sexy
Upratuje, varí, leží na pláži, na posteli, na stole. Ona je pri tom vždy sexy. Aj ako servírka alebo domáca pani. Pretože všade nakluše v podpätkoch, sexi negližé a ide sa do práce. Otázkou je, či vie robiť veci aj inak ako zvodne. Možno ani nie, ale to vôbec nevadí. Čím viac pripomína jej život prácu, tým bude jej partner nadšenejší. A nám ostatným ostáva len snívať. Dobrou správou však je, že v Maďarsku sú podobné šupy aj na uliciach. Niekedy preto ani netreba ísť ďaleko na dovolenku. Doslova pár kilometrov od našich hraníc nájdete všetko, po čom mužovi srdce piští.