Menu
zdroj: Erocurves/nellykent
Nelly Kent.

Sexy Pipka Nelly Kent: Po boku potrebuje chlapa s poriadnou kondíciou

Rumunky skrývajú zvláštny sexepíl. Pôsobia značne exoticky, ale pritom sú takpovediac naše susedy.

Majú svoj šarm, charizmu, vyžarovanie, ktoré priam zvádza k tomu, aby sme s nimi prežili krásne chvíle. Na posteli pôsobia dokonale. Najlepšie, ak sú nahé. Máte okamžite chuť ponoriť sa do nich a vychutnať si tú krásu. Nech sa páči, presne to je cieľom Nelly Kent, keď dá  nohy od seba. Aby sa v nej muži cítili tak príjemne, ako na exotickej dovolenke.

Skúste si želať, čo len chcete
Nelly nie je žiadne béčko. Na 23 rokov má celkom slušný výtlak vo svete erotiky. Rumunsko je krajina, ktorá sa vo svete príliš nepreslávila, ale zato krásne baby tu majú skutočne na vysokej úrovni. Lenže vyzliekať sa doma v Rumunsku nie je životná výhra. To pochopila hneď, keď jej dala domáca modelingová agentúra zmluvu. Preto svoje fotky poslala do zahraničia, odkiaľ prišla veľmi dobrá odozva. Zastavila sa osobne, mala zaplatené letenky, hotel a za svoje nahé prsia si odniesla rovno aj tučný honorár. Kto by odolal takej ponuke?

Nemala na ružiach ustlané
Nelly Kent vie, čo to znamená makať na sebe. A to nielen vo fitku, ale aj v posteli. Masturbovať vie síce každá žena, ale tak, aby za to mohla získať minimálne ocenenie, to už potrebuje kúsok majstrovstva. Ona sa ho chytila. Vie si to spraviť dokonale prstami, erotickými hračkami a nechá sa uspokojiť aj rukami inej ženy. Jej rozkrok je skrátka multifunkčný a hlavné je potešenie.

Oddáva sa na počkanie
V živote Nelly Kent sú vrcholy aj pády. Už na strednej škole zistila, že život v Rumunsku sa s nikým nemazná. Ale ani vo svete. Skúšala brigádovať, upratovala, pracovala v reštaurácii, nikdy nebola lenivá, chcela sa postaviť na vlastné nohy. Nakoniec zistila, že muži omnoho viac zaplatia za pohľad na jej telo, ako za to, že im donesie pivo. A tak využila príležitosť. Dnes je už pár rokov skúsenou harcovníčkou, ktorá si vyberá partnerov nielen do súkromnej postele, ale aj na scéne. Začínala však na najnižšom stupni porno brandže a točila aj pre menšinové žánre. Zažila sex so starými mužmi, s viacerými naraz, musela sa podrobiť aj praktikám, ktoré by si v živote nevybrala. „Cesta na výslnie je vždy kľukatá,“ povedala. Dnes už však len líže smotanu. Aj doslovne. A pritom sa usmieva.