MENU
Menu
zdroj: Erocurves/natalieporkman
Natalie Porkman.

Sexy Pipka Natalie Porkman: Nakrúca s chuťou a veľmi vytrvalo

Natalie Porkman má len 20 rokov, ale vody biznisu pre dospelých už stihla poriadne rozčeriť. Nečudo, keďže sa doň nevrhla s ostychom, ale naopak s vášňou a obrovskou chuťou. Partneri jej na pľace jednoducho nestíhajú.

Pochádza z Floridy a vždy sa túžila stať herečkou. Najprv divadelnou, potom filmovou, no a napokon sa skutočne objavila vo filmoch. Ibaže takých, ktoré sú určené len pre plnoletých divákov. A keďže Natalie nepatrí medzi ženy, ktoré robia veci polovičato, jej kariéra nabrala prudký rast.

Príroda ju síce príliš neobdarila, ale neprekáža to ani jej fanúšikom, ani samotnej Natalie. Vraj nechce skončiť u plastického chirurga ako mnohé jej kolegyne, a tak sa rozhodla zaujať niečím celkom iným: chuťou nakrúcať a krátkymi vlasmi, ktorých sa v biznise pre dospelých vyskytuje pomenej.

Nerada sa na svoju prácu pozerá ako na niečo, za čo sa treba hanbiť. Práve naopak, nemá problém sa v spoločnosti priznať, čím sa vlastne živí. Odvaha jej teda nechýba a vidno to aj pred kamerou. Stačí jediné jej video a zistíte, že Natalie sa vo svete určite nestratí.