Menu
zdroj: Erocurves/natalienice
Natalie Nice.

Sexy Pipka Natalie Nice: Neposlušná blondínka s pestrými krivkami

Natalie nebola od narodenia blondínkou a nebola ani Natalie Nice. Dokonca nemala ani súčasné poprsie a pery. Je príkladom ženy, ktorá sa skutočne zmenila k lepšiemu.

Už v puberte začala myslieť na to, že by sa chcela živiť modelingom, ale že to bude modeling s vibrátorom jej ani na um nezišlo.

Milá vášnivka

Rodáčka z Kansas City má svoje déčka na hrudi, na ktoré je patrične pyšná. Dala za ne totiž peniaze zo svojej brigády. Keď začínala, nemala za sebou žiadneho sponzora. Nebola síce škaredá, to pri nej nehrozilo nikdy, ale sama si uvedomovala, že nepatrí medzi hviezdy davu. Jedinou jej prednosťou bola výška 177 centimetrov, vďaka ktorej poškuľovala po módnych mólach. To sa jej aj podarilo naplniť, keď sa stala tvárou nejednej módnej prehliadky. No boli to len brigády v porovnaní s tým, čo prišlo o pár rokov.  

Začala sa vyzliekať

Modeling nie je práca pre každého. No a mnoho dievčat, ktoré snívajú o tom, že sa budú prechádzať po mólach a svetovej scéne, ale nakoniec splynú s davom a stratia sa v bezmenných radoch žien. No a takú kariéru Natalie Nice rozhodne neplánovala. Keď sa k nej začalo schyľovať, dala nohavičky dole a začala ukazovať, že nie je len tuctová. Vylepšila si prsia a stala sa z nej platinová blondína. Potom sa ukázalo, že jej omnoho lepšie robí sex, ako prechádzky po módnych prehliadkach a tak na križovatke kariéry preladila na iné zameranie a bolo to zjavne dobré rozhodnutie. 

Ukázala všetko

Bez tajností, bez škrupúľ preložila si nohu cez nohu a potom k úsmevu pridala aj zvodnú pózu. Išlo to ľahko. Od prvého porno castingu okolie vedelo, že má potenciál. Rozkročila sa doširoka a neodolala ponukám, ktoré dražili jej rozkrok za honoráre. Slovo dalo slovo a ona už zrazu nebola len ženou z davu, ale menom na obale DVD, hlavným ťahákom filmov aj foto galérií. Pozrite si ženu, ktorá dala svetu viac ako len módne prehliadky. Dala mu samú seba.