MENU
Menu
Natalia Nix.

Sexy Pipka Natalia Nix: Pred kamerou ohuruje kolegov aj fanúšikov

Zoznámte sa s krásnou 23-ročnou rodáčkou z Portorika. Z krajiny, ktorá je pre mnohých ostrovom snov. Krásna príroda, skvelé podnebie, presne všetko stvorené k tomu, aby tu baby nemuseli chodiť príliš oblečené.

Natalia Nix nabrala odvahu a rozhodla sa prezentovať svoju krajinu v disciplíne, ktorá sa síce neprezentuje na olympiádach, ale o to lepšie si ju môžete vychutnať doma, aj v rámci karantény.

Super spoločníčka na chvíle samoty
Ďalší deň karantény, kedy to nevyzerá príliš priaznivo na to, aby ste stretli pekné babu a pozreli nieže pod sukňu, ale aspoň pod rúško. Netreba sa však trápiť, Natalia Nix je presne tou spoločníčkou, ktorú budete potrebovať. Usmiata, bez rúška, dokonca aj bez podprsenky aj nohavičiek. Občas má na sebe ľahké šaty, ale tie ešte ľahšie zo seba zhodí. A v tom  momente už akosi ani tá samota nevadí. Spríjemní vám ju totiž žena, ktorej poslanie je robiť mužom dobre, keď sú sami. Takže prijmite jej pomocnú ruku a vychutnávajte.

Poďte pod tričko
Dobré srdce je teraz málo. Potrebujeme aj dobré telo. A to Natalia Nix určite má. Je štíhla ako prútik. Zato má však peknú ritku, nohy športovkyne a pri roznožke sa zdajú tak dlhé, že ani nekončia. Niečo v tom pravdy zaručene je, pretože pri jej nohách slasť muža nikdy nekončí. Vždy len začína. A čím viac postupuje smerom k miestu, kde sa spájajú, tým rozkoš aj vzrušenie narastajú. Poznávanie prináša sladké ovocie.

Z Portorika na biely gauč
Ani v erotickom biznise to nemajú krásne baby ľahké. „Vyzliecť sa nestačí,“ odhadzuje ostatným ženám Natalia Nix. Ona mala drajv, chuť a hlavne dostatok výdrže. Pretože jej pracovná doba obvykle začínala ráno a končila neskoro poobede. Pritom musela držať nohy neustále od seba. Akoby bola nejakou gymnastkou. Skrátka, nie je to jednoduché, ale Natalia to zvláda bravúrne. Skúste si ju pozrieť v plnej krásne a pochopíte, prečo jej právom patrí toľko pozornosti.