MENU
Menu
Nasita Allara

Sexy Pipka Nasita Allara: Obyčajná žena s neobyčajnými záujmami

Ukrajinka Nasita Allara o sebe tvrdí, že je úplne obyčajná žena. Rada varí a nakupuje, vo voľnom čase číta poéziu a chodí na hodiny džuda. Už z toho asi viete vytušiť, že tak celkom obyčajná nie je. Inak by nemala ani pomerne neobyčajné zamestnanie.

K vyzliekaniu pred objektívom sa podľa vlastných slov dostávala postupne. Mala bežné zamestnanie, pracovala ako barmanka a rada sa fotila so zákazníkmi. Viacerí jej tvrdili, že by mala skúsiť ísť na kasting a Nasita ich napokon poslúchla.

Ostala tak trochu v šoku, keď jej povedali, že by mala pár kíl schudnúť. To absolútne odmietla a povedala si, že ak už zhodiť nejakú hmotnosť, tak potom tú v podobe oblečenia. Zašla na iný kasting, kde hľadali odvážnejšie ženy, ktoré sa neboja obnažiť, a tam už zožala obrovský úspech.

Nemá stáleho priateľa. Vraví, že zatiaľ jej stačí pes, dobrá kniha a džudo, na ktorom spotrebuje väčšinu zásob energie. Občas si však rada vyhodí z kopýtka. S balením chlapov sa však vôbec nemusí trápiť. V galérii pochopíte, prečo je to tak.