MENU
Menu
zdroj: Erocurves/nadyanabakova
Nadya Nabakova.

Sexy Pipka Nadya Nabakova: Žena, ktorá má krásne predsavzatia

Niečo vám na nej možno nesedí. Nielen to, že je prakticky dokonalá. To je samozrejme potešujúca okolnosť. Lenže Nadya o sebe hrdo tvrdí, že je Američanka. Pôvodom z Pennsylvánie, aktuálne pracujúca v Texase.

Podľa mena by ste asi k nej hádali úplne iný pôvod. Lenže Nadya je skrátka žena prekvapení.

Nemení si meno, aby znela exoticky
Dnes má americké občianstvo v pase zapísané kde kto. Ale pravda je taká, že Ameriku tvoria bieli prisťahovalci a nie pôvodní obyvatelia. No a sem - tam sa do tejto krajiny dostane aj niekto z východnej Európy. To je aj prípad Nadye, ktorá má ako už asi tušíte ukrajinských, ruských, ale aj talianskych predkov v rodokmeni. Ani Američania si svoje mená nezvyknú meniť po vstupe do krajiny a výnimkou nebola ani Nadya. Dokonca si vôbec nezmenila svoje meno ani na pseudonym. Prečo? Pretože takto má medzi menami ako Pamela, Jane, Stacey, hneď navrch. Pôsobí exoticky hoci je domáca.

Krásne päťky, to sa len tak nevidí
Nadya je dokonalé lákadlo pre mužov, ktorí si potrpia na krásne, veľké prsia. Patríte k tým, ktorí majú fantázie spojené s dráždením prirodzenia poriadnymi airbagmi? Potom je Nadya tá pravá pre vás. Je ako stvorená k hrám. Dokonale vytuningovaná na erotické účely a keď sa zjaví na scéne, je to vždy už s výstrihom, z ktorého vykukujú jej bujné prednosti. Potom už všetko ide samospádom.

Poznajú ju podľa tela
Nadya je plné tam dole prakticky neustále. Každý deň aj viac ráz, ako jej káže scenár. A pritom muži svorne tvrdia, dole je ako panna. Ona sa len usmieva a sex si užíva. Ako s mužmi, tak aj ženami, ak ide o sex, vie sa úplne rozdať. Čo iné sa potom s ňou dá, ak nie využiť. Nadya je jednoducho taká, rada (sa) dáva.