MENU
Menu

Sexy Pipka Monica Wasp - lámačka chlapských sŕdc

Že vyzerá ako prototyp krásavice z Ruska? Zdanie klame, Monica Wasp je totiž z Rumunska, úspešne však láme srdcia mužov z celého sveta. Rada totiž cestuje a nikdy nevynechá možnosť skúsiť, akí milovníci sú v rôznych krajinách.

Monica Wasp - lámačka chlapských sŕdc
Je to blondínka, ktorej chlapi padajú k nohám. Prirodzená, zvodná a inteligentná. Dokonale ovláda psychologické triky a nedá sa zbaliť len na sladké rečičky. Naopak, je to ona, ktorá balí mužov. Ako tvrdí, výhrade na základe fyzickej príťažlivosti. Nechce sa viazať, a tak sú jej mužské vlastnosti a zmysel pre humor zbytočné.

Ako modelka precestovala už vyše 30 krajín a nevie presne povedať, v ktorej zažila najlepší sex. Je si však istá tým, že rozširovanie erotických obzorov je mimoriadne dôležité a nehodlá s ním prestať.

V posteli má rada, keď môže dominovať. Muž, ktorý sa ňou nechá spútať, môže mať istotu, že zažije len trochu bolesti a plné priehrštie rozkoše. Monica totiž veľmi dobre vie, ako ulahodiť aj tomu najnáročnejšiemu partnerovi. Napokon, trénuje po celom svete.

Autor: Liam
Foto: Morazzia