Menu
zdroj: Erocurves/mollymanson
Molly Manson.

Sexy Pipka Molly Manson: Žena, z ktorej chlapom ožijú hormóny

Len si to predstavte. Kráčate po ulici a zrazu bác. Vidíte oproti sebe šťavnatú žienku v minisukni. Ak chcete poznať aj pokračovanie tohto príbehu, veľmi rýchlo si všimnete, že nemá nohavičky. Ona ich nenosí. Preto je každé stretnutie skúškou ohňom. Zhorí pri nej však väčšina chlapov.

Dokonalé nohy

Každá žena má na tele niečo, na čo je najviac hrdá. U Molly Manson sú to nohy. Štíhle, krásne vypracované, jednoducho dalo by sa povedať, že skoro dokonalé. Najlepšie na nich ale je, ako ich táto žabka prezentuje. Dokáže ich roztiahnuť prakticky do dokonalej šnúry. Keď ich dá do véčka, je to pozvanie na cestu okolo sveta. Pritom ostanete len v jedinej spálni, ale nedáte na tie zážitky dopustiť. Keď vás obopne stehnami, neželáte si už nič viac. Iba to, aby ste v nej mohli ostať uväznení.

Predstaví sa ako majsterka

Má veľký potenciál. Patrí k ženám, ktoré na mužskú rozkoš dokážu využiť celé svoje telo. Ústa má tak dokonalé a aktívne, že si vďaka nim získala prestížne ceny v kategórii orálny uspokojovateľ. Ak by vám to stále nestačilo, tak miluje, ak sa vám povenuje aj ručne stručne a rovnako aj sebe. Jej masturbácia je dokonalá totiž z viacerých dôvodov. Prvým je, ako krásne sa pri tom roznoží a akú rozkoš má v tvári. No a tým druhým je, že jej rozkrok nás zvádza k tomu, že sa naň chcete pozerať častejšie ako na seriály Netflixu. Jednoducho vás dostane a každá nová scéna s ňou stojí za zhliadnutie.

Molly má rada všetko

Prehĺtanie, kľačanie na kolenách aj poriadnu spŕšku od nás mužov. Rada je na štyroch, rada je hore, rada je, ak si sama zaskáče. Zbožňuje všetky druhy sexu. Od romantického až po taký, pri ktorom jej ostanú na zadku šrámy. Je to 170 centimetrov vysoká dračica, ktorej nechýba sexepíl a snaha ukázať, čo sa v nej skrýva. Má prirodzené prsia, takže patrí aj do kategórie žien, ktoré zaujmú skutočne skvostným telom. Pritom vyzerá ako skutočná žena a nie ako vizitka plastickej chirurgie. Aj preto chlapov tak vzrušuje.