Menu
zdroj: Erocurves/mishacross
Misha Cross.

Sexy Pipka Misha Cross: Rada sa dosýtosti vyblázni s mužmi aj ženami

Ženu ako Misha Cross nenájdete len tak ľahko. Nielenže dobre vyzerá. Takých žien by sme našli viac. Lenže ona je navyše podmanivo erotická. To v praxi znamená, že pri pohľade na jej telo neoceníte len estetickú krásu, ale vyvolá vo vás hormonálnu búrku. A ešte k tomu ide o Poľku.

Nastavená na divoký život

Hlavné mesto Poľska dalo svetu Mishu Cross. Dnes má tridsiatku na krku a telo, ktoré by jej závideli aj o dekádu mladšie. Je za tým aktívny život, fitnes, zdravé stravovanie aj veľa sexu a orgazmov. „Orgazmus je moja droga,“ vyhlásila neraz a proaktívne pri tom dala nohy od seba. Pretože orgazmus je tak trochu ako vychladené pivo. Najlepšie chutí, ak vám ho niekto pripraví. Preto aj Misha skôr počká ak sa o ňu nikto postará, akoby mala mať všetko vo vlastných rukách.

Odjakživa nadržaná

Netreba zabudnúť, že na porno musí mať žena aj inú motiváciu, ako je finančná tieseň. Pretože tá dlhodobo nefunguje. Misha Cross sa rozhodla pre erotiku pre svoju vášeň, ktorú nosí v srdci. Miluje nahotu. Svoju, iného pohlavia aj toho rovnakého. Takéto ženy berú do brandže okamžite, pretože ak ide o erotické scény, nemajú problém prakticky s ničím. Misha Cross je prípadom presne takéhoto stvorenia. Dokonca rada experimentuje, na scéne vyvádza, oblieka si korzety a ani fetiš jej nie je cudzí. To je skutočne ako žena z rozprávky, ktorú si človek vysníva. Keďže ženy snívajú o princovi na bielom koni, tak muži snívajú práve o princeznej, ktorú reprezentuje Misha Cross.

Prirodzená je najlepšia

Mohla by si dať nafúknuť prsia na dobré trojky a k jej výške 168 centimetrov by sa aj celkom hodili, ale Misha Cross stavila na absolútne prirodzené telo. Áno, výsledkom sú teda jednotky na hrudi, ale zato bradavky má na nich vystúpené ako čerešne. Ak sa vám páči práve takáto chuťovka ženského tela, budete rozhodne apokojní s tým, čo predvádza v galérii. Vychutnajte si ženu ako obrázok a potešte sa aj obrázkami na jej koži. Okrem sexu totiž fandí aj tetovaniu.