Menu
zdroj: Erocurves/milacastro
Mila Castro.

Sexy Pipka Mila Castro: Milá, ale v posteli sa dvakrát maznať nemusí

Vo svojom erotickom živote pôsobí pod dvoma prezývkami. Môžete ju nájsť ako Milu Castor, ak je blondína a Milu Blaze, ak nahodí sexy šarm brunetky.

V každom prípade je to však žena, pred ktorou sa treba mať na pozore. Má totiž ťahy zlodejky mužských sŕdc. Dá sa do nej zamilovať na počkanie. A výsledkom je, že ranná erekcia vám pri spomienke na ňu vydrží počas celého dňa.

Vytvorte si album snov

Mila je americká tridsiatnička, ktorá sa už osem rokov živí ako prvotriedna erotická modelka. Vlastne pornoherečka, ktorá si povedala, že chce žiť naplno a tak jej práca prináša nielen potešenie, ale aj skvelé peniaze. To si môže dnes povedať len málo žien a preto je hrdá na to, čo robí. Hoci niektorí jej možno až tak nefandia. Ona sa považuje za umelkyňu tela a všetko čo zo seba dáva, robí naplno. Aj preto už bola nominovaná na niekoľko erotických cien za najvášnivejší sex, najlepší orál aj skupinovú scénku. Skrátka a jednoducho, s ňou si môžete poslniť akýkoľvek erotický sen. Bez ohľadu na to, aký by bol perverzný. Ona sa nebude brániť.

Telo ako zrodené na sex

Poďme si zosumarizovať jej predpoklady. Má 175 centimetrov, takže je to pekne stavaná kosť. K tomu si pripočítajte 55 kilogramov a už aj malá násobilka vám napovie, že ide o pekne štíhlu ženu s perfektnými krivkami. Prsia má dvojky, ale absolútne prirodzené. A to je skutočne hodné obdivu. Vlasy má dlhé, pohľad zvodný a pery prirodzené. Nie je zástankyňou umelej krásy, ale je to žena, ktorá má v sebe prirodzený sexepíl.

Opije vás svojim rozkrokom

Žena, ktorá má šarm dračice je skutočne nápadnou v každom ohľade. Svoje pôsobenie v erotickom biznise si pochvaľuje. A hoci už prekonala tridsiatku, stále ide ako píla. Jazdí prvú ligu a mnohí o nej hovoria ako o panne zázračnici. Dôvodom je jej rozkrok, ktorý je nielenže krásny, vnadný, ale vie zo seba dostať dokonca salvy rozkoše v podobe mokrého orgazmu. A to viete, že taká žena je pre sex skutočne cenná.