Menu
×

Sexy Pipka Michelle Clark: Poctivá kráska, u ktorej nenájdete zábrany

Len čo sa pozriete na jej telo, nenechá vás chladným. Aj muži, ktorí nevedia, ako na ženy, okamžite pochopia, čo by s ňou mohli vymyslieť. Je pohľad, jej telo a krivky vás okamžite vyškolia v tom, aké potešenie vie poskytnúť na želanie len tým, že sa na vás usmeje. Ale úsmevom to všetko len začína.

Upísala sa najkrajšiemu remeslu

Michelle Clark má 33 rokov, Kristove roky oslávila práve v tomto roku. Je stále mladá, krásna a neopozeraná. Napriek tomu, že už je 13 rokov v erotickom biznise. A s fotografiami začínala omnoho skôr. Kanada je krajinou, kam sa chodí za krásami prírody. Ona vyrastala v hlavnom meste  a to len dokazuje, že v Kanade sa toho dá vidieť naozaj mnoho. Už v pätnástich koketovala s modelingom. Stala sa profi modelkou a cestu života sa rozhodla stráviť na móle. Tomu prispôsobila aj vzdelanie, nakoľko po skončení strednej už nepotrebovala ďalšie školy. Život ju naučil, že najviac sa cení priebojnosť. A ona sa prebila až na najvyššie priečky biznisu. 

Fotky, ktoré očaria

Nie je tuctová a nie je ani prvoplánová žena, ktorá by dávala nohy od seba na počkanie a s každým. Jej fotky sa najprv chytili v módnych časopisoch. Postupne po dovŕšení dospelosti začala odhadzovať šaty a aj na fotkách v spodnej bielizni si ju muži radi odkladali na chvíle, keď budú sami a bez dozoru partnerky. Mnohým mužom už tak spríjemnila osamelé večery a to všetko bol len základný pilier toho, aby sa dostala ešte ďalej. 

Umelecká erotika

Kanaďanky nie sú chladné. Majú horúcu krv a vedia byť aj poriadne vášnivé. Na druhej strane Michelle Clark vedela, že tvrdé erotické scény nie sú nič pre ňu a so svojimi skúsenosťami z modelingu stavila na krásu erotiky. Vytvorila niekoľko fotoseriálov plných krásnej šteklivosti a dala si predsavzatie, že nebude dievča pre všetko, iba dievča pre potešenie. Jej akty by mohli vystavovať v galériách ako umelecké dielo. Je to brunetka s prírodnými trojkami, o ktorých sníva mnoho mužov. Vychutnajte si kanadské divy naozaj naplno.