Menu
zdroj: Erocurves/michelejames
Michele James.

Sexy Pipka Michele James: Krivky, ktoré si dáte ako sladký dezert

Pod znamením škorpióna sa nám narodila žena, ktorej môžete veriť, že to, čo robí je pre ňu doslova zmyslom života.

Má prirodzené štvorky. To sú prsia, ktoré jednoducho vyhrávajú súťaže krásy, pretože veľkosť je znamenitá a príťažlivosť nesmierna. Michele však nemá krásne len prsia a o to je zaujímavejšia.

Na skusy pod sukňu

Štyri roky ju na plný úväzok živí sex. Nehanbí sa za to, ale prízvukuje, že nie je žiadna lacná baba z ulice, čo sa uspokojí s priemerným zárobkom a priemerným mužom, ktorý jej zaplatí, aby si užil nadpriemerného života. Michele je kosť. Vie o svojich prednostiach a preto sa hrdí titulom profesionálna herečka. Učí sa scenár, prijíma nové úlohy, akurát v jej žánri sa hrá bez nohavičiek. Inak nie je príliš veľký rozdiel medzi ňou a hollywoodskymi celebritami.

Plnokrvná žena

V dnešnej dobe nie je žiadny problém, aby aj žena, ktorá sa narodila s plochou hruďou, nemala do pár rokov prsia ako melóny z južného Slovenska. Avšak menej je žien, ktorým nenarastú vnady na počkanie a podľa objednávky, ale prirodzene. O to sú takéto krásky žiadanejšie. Michele neinvestovala do svojho hrudníka nič okrem dvoch piercigov. Jej telo je úplne pravé. príjemné na dotyky a pri sexe je to tiež potešenie držať jej bradavky. Máte pocit, že máte pod sebou skutočnú ženu a nie umelú bábiku, ktorá sa len viac dofúkla.

So scénami nemá žiadne problémy

Sama dobre vie, že sex má isté pravidlá, podľa ktorých funguje a preto nerobí okolky, ak ide o rôznorodé praktiky. Či už orálny, análny, alebo perverzný, vždy je to len sex. Spojenie dvoch a viacerých ľudí. A ona v tomto spojení našla svoje životné poslanie. Ani muži a ženy, s ktorými točí horúce scény sa nesťažujú na prácu s ňou. Veď spájať sa so ženou, ktorá je prirodzená vystupovaním aj telom nemožno nazvať inak ako skutočným potešením. S jej čarokrásnou siluetou ženy sa v galérii môže potešiť naozaj každý. Kto má rád pekné prsia a prirodzené ženy, nezatvorí ju so sklamaním.