Menu
zdroj: Erocurves/miasplit
Mia Split.

Sexy Pipka Mia Split: Labutie jazero vám zatancuje pokojne aj nahá

Špinavá blondína s čistým sexepílom v krvi. Má dvojky prsia a je to žena, ktorá si povedala, že bude umelkyňou. Ešte nevedela presne v akej oblasti, keď sa pre život na voľnej nohe rozhodla, ale páčil sa jej bohémsky naturel. A umelkyňou sa skutočne stala.

Skúšala to na viacero strán
Má 20 rokov, pochádza z Ruska a možno povedať, že za dva roky v erotickom biznise sa vypracovala na poriadny kus šťavnatej modelky, ktorej náplňou je vyzliekanie. Predtým, ako ochutnala sladkosť erotickej brandže, skúsila spev aj tanec. Ako baletka sa však veľmi nepresadila, ale pri každej skúške na ňu muži pozerali s obdivom. Preto si povedala, že im dá presne to, čo od nej chcú. Pohľad na telo. To bolo prvý raz, čo si zaumienila, že umelkyňou môže byť nielen v tanečnej sále. Vďaka množstvu skúseností, ktoré nadobudla v umeleckých kruhoch, sa dnes vie naozaj umelecky hodnotne prezentovať.

Všimnite si hlavne nadšenie
Ak žena ukazuje telo ako svoje hobby, je to hneď iná káva, ako keď to robí len za peniaze. Je dokonale uveriteľná, prirodzená a aj prsia si nechala naozaj vlastné. Hoci má len jemné dvojky, do rúk jej pasujú dokonale. Vidieť to prakticky v každom filme, kde sa predstavila. Muži na jej hrudník hľadia, dotýkajú sa ho a láskajú až s posvätnou úctou.

Rada sa nechá naplniť
Mia Split sa narodila v znamení panny a má 170 centimetrov. Nejde teda o žiadnu drobnú žienku, ale peknú ženu s extra dlhými nohami. Keď si ich predĺži ešte aj podpätkami, je to na nevydržanie. Chcete ich dať od seba a potešiť sa tými mostami, ktoré vedú až do raja. Mia má pritom ešte jedno veľké prekvapenie, ktoré čaká na každého, kto jej dá nohavičky dole. Okrem umenie je zbláznená aj do športu. Venuje sa joge a z gymnastiky jej ostalo ohybné telo. Vďaka tomu vie spraviť dokonalú šnúru a v nej ako ozdobu ukázať rozkrok. To je pohľad, ktorý vám dokáže zabezpečiť len málo žien. Možno už viete, prečo je Mia Split tak obľúbená v erotickej brandži. Ona jednoducho nie je ako ostatné.