Menu
zdroj: Erocurves/miaaustin
Mia Austin.

Sexy Pipka Mia Austin: Žena, ktorej telo mužov nikdy neomrzí

V Las Vegas sa krútia nielen hracie automaty, ale aj oči mužov, ktorí ich nestíhajú upierať na krásne ženy. Výsledkom je, že mesto žije 24 hodín denne. Zábava sa tu nikdy nekončí a ak vás prestanú baviť chlieb a hry, môžete sa vrhnúť na neresti.

Presne v takomto prostredí vyrastala aj Mia Austin. O tom, či ju to poznačilo, si spravte názor sami.

V tieni megahotelov

Las Vegas nie je len mesto, kde chodia boháči z celého sveta roztočiť ruletu a vyhodiť si z kopýtka. Las Vegas je aj najľudnatejšie mesto v štáte Nevada. No a hoci počet obyvateľov presahuje len niečo cez 500 000 domácich, je ich tu dosť, aby žili svoje sny v meste, o ktorom mnohí len snívajú. Jednou z týchto žien bola aj Mia Austin, ktorá si povedala, že nebude odchádzať z mesta, do ktorého sa chce každý dostať. No a to ešte nevedela, že bude tiež jedným z lákadiel, ktoré sem mužov bude priťahovať.

Skúsila to v bare aj pri tyči

Nájsť si brigádu pre peknú babu v Las Vegas, nie je žiadny problém. Je to miesto, ktoré ich vezme všetkými desiatimi, ak nie sú hanblivé a dajú si vyzývavé tričko aj krátke nohavice, z ktorých im vykukne polovica zadočku. Ak je krásne tvarovaný, tak nie je o čom. A mnoho žien dobre pozná, že to je len dočasná stanica. Pretože kto si všimne v babe potenciál, tak z dolného poschodia herne sa rýchlo dostane k vyšším métam v striptízovom klube. A tak to bolo aj v prípade Mie.

Sama si určila hranice...

Dosiahla osemnásť rokov a šup s kraťaskami dole. Aj s nohavičkami. Všetko bolo skvelé, pretože konečne mohla robiť to, po čom túžila. Je narodená v znamení raka a tak má v krvi záľubu v obšťastňovaní. Výsledok? Sama povedala, že si pri fotení a filmovaní určí hranice. Pričom režiséri čakali mohutné oklieštenie tvorby, ale ona nie. Ona práve naopak so smiechom povedala, že žiadne hranice nemá. A tak sa táto 162 centimetrov vysoká baba s naturálnymi proporciami stala jednou z hlavných postáv amerického mesta hriechu. A chcete s ňou zažívať jej predstavenia zas a znova.