Menu
zdroj: Erocurves/melissagrand
Melissa Grand.

Sexy Pipka Melissa Grand: Žena, s ktorou zažijete úžasné vzrušenie

Začínala ako tanečnica, baletka a gymnastka. Lenže potom prišla na to, že šport na profesionálnej úrovni ničí telo. A ona si ho chcela zachovať svieže a zdravé.

Preto presedlala z profesionálneho tanca na tanec na mužskom tele. No a hoci aj v tom je profesionálka, rozhodne netrpí, ale užíva si to.

Prirodzený talent

Žena, ktorá sa narodila v znamení leva má priam hviezdami predurčené, aby nestála v úzadí. O to viac, ak má pozadie, ktoré si žiada byť naozaj na výslní. A to nielen pozadie. Má prsia síce slabšie dvojky, ale to nemení nič na tom, že má rada ak sú od mužského semena. Je totiž ženou, ktorá sa poteší, ak je mužom pri nej dobre. Jedna z mála už ako relatívne mladá spoznala, že mužská ejakulácia jej vonkoncom nevadí. A má ju rada všade. Nielen na sebe, ale aj vo všetkých jej otvoroch. Jednoducho ju baví byť s mužmi v najkrajších okamihoch a vychutnať si ich šťavu rozkoše. Výsledkom potom je, že sú s ňou spokojní nielen jej milenci, ale aj muži na pľaci, rovnako režiséri a diváci. Ako sa hovorí, jedna žena, ale uspokojí každého chlapa.

Od baletu k sexu

Ako malá si predstavovala pódiá, cestovanie a svetovú slávu. A tak sa dala na balet. Síce sa jej sen splnil, ale dostala sa k nemu inou cestou. S tancom skončila, keď pochopila, že rozťahovať nohy na kladine a v baletnom štúdiu je síce pekné, ale náročné a dostane za to len veľmi malé peniaze. Ak dá nohy od seba v erotickom priemysle, tak si zarobí aj na cestovanie a zaručí si slávu. Kto by nebral takú ponuku? 

Z Moskvy do celého sveta

Je to Ruska, ktorá však nemá problémy s režimom v rodnej krajine, pretože tam už roky nežije. Jej domovom je USA a miluje rozmanitosť tejto krajiny. Prišla si splniť americký sen a dnes ho naplno žije. Miluje Miami, ale rada si užíva aj ruch New Yorku. Na šport ale nerezignovala a keď sa dá, popri práci si odskočí zabehať do Central Parku. Samozrejme má na sebe športovú podprsenku, tangá a kraťasky. To sú potom naozaj všade navôkol len obdivné pohľady. Ale táto levica si ich aj zaslúži.