MENU
Menu
zdroj: Morazzia
Megan Summers.

Sexy Pipka Megan Summers: Amatérka, ktorá sa za nič nemusí hanbiť

Má tridsať, perfektné plné prsia a k tomu dlhé blond vlasy a modré oči. Aha, to už chlapom začína zapaľovať lýtka. Dodáme, že je to baba, ktorá miluje erotiku, vysoké podpätky a život zasvätila nahote. Tak sa poďme pozrieť do jej výkladu. Je skutočne bohatý a každý si nájde to, čo ho poteší.

Spanilá diva
Žiadne tetovanie, žiadne úpravy. Úplne prirodzený kus ženy, ktorá sa stala zosobnením letných krások. Presne takto si predstavujeme baby, ktoré vypochodujú na slnkom zaliate pláže a ukážu, ako ich príroda vyformovala. Presne tak, ako sa to mužom páči, ako po nich túžia, ako by sa radi dotkli ich opálenej pokožky. Megan Summers vie, čím je výnimočná, ale nie je to žena, ktorá sa za peniaze upíše aj diablovi. Ostala verná len jemnej erotike. Ale jemnosť v jej podaní znamená, že muži k nej môžu byť niekedy aj poriadne tvrdí. Jej to polichotí.

Ukážkové prsia
Muži sa pozrú radi na prsia akejkoľvek tridsiatničky, ale treba priznať farbu. Niektoré prsia sú bežné, iné zaujmú a potom sú tu prsia Megan Summers, ktorá ukázala, že jej prirodzené trojky ostávajú v pamäti ešte dlho po tom, ako si oblečie blúzku. V galérii predstavuje plnú dávku potešenia, čistý sexepíl a nebudeme ďaleko od pravdy, ak potvrdíme, že toto žieňa zosobňuje sen mužov o modrookej blondíne. Presne takto si ju každý predstavuje. Presne tak prirodzenú, žiadnu umelú barbie.

Plány jednej dámy
Nepatrí k začiatočníčkam. Už má svoje meno a fanúšikovia vedia, čo od nej môžu a čo nemôžu očakávať. Možno si to všimnete aj sami, ale Megan Summers nevyzerá luxusne len bez oblečenia. Je milovníčkou topánok, ale aj fetišu, sexi bielizne a módu má akosi v krvi. Preto aj svoje ďalšie pôsobenie nevidí len v oblasti erotiky. Rada by sa niekedy v budúcnosti venovala aj erotickej móde. Čo je to za odvetvie? Predsa také, ktoré robí zo žien sexi samičky. Hoci nie každá žena môže mať dokonalé proporcie ako Megan Summers, každá môže vyzerať o niečo viac sexy, ako keď používa tepláky. A v tom chce byť Megan pre ženy inšpiráciou a pre mužov ostať múzou.