MENU
Menu

Sexy Pipka Megan Blake - slečna zo starej školy

Megan Blake pôsobí medzi modelkami ako svieži vánok. Nemá žiadne hviezdne maniere a nie je to sladké dievčatko, ktoré nikdy neprivoňalo k poriadnej práci. Práve naopak, Megan vyrastala na farme, a tam si aj vyformovala postavu do podoby, v akej ju môžete obdivovať dnes.

Megan Blake - slečna zo starej školy
Keď práve nebola v škole, starala sa o zvieratá, vozila sa na traktore a žiadna práca jej nebola cudzia. Tvrdí, že si neužila ani behanie za chalanmi, to prišlo až v poslednom ročníku na strednej. Vtedy sa pre Megan otvoril okrem iného aj svet posteľného šantenia a keď videla, aké je z nej opačné pohlavie ohúrená, rozhodla sa to využiť.

Hneď po maturite odišla z rodičovského domu a namierila si to do Los Angeles. Netrvalo dlho a odhodlanie a nádherné krivky ju dostali do sveta modelingu, v ktorom sa pohybuje už pekných pár rokov.

Keď práve nepracuje, rada sa venuje rôznym fyzickým aktivitám, pretože práve tie jej v meste chýbajú. Nedá však dopustiť na sexuálne potešenie, ktorého sa jej v Los Angeles dostáva podstatne viac než na farme. Neužíva si však bezuzdne. Vraví, že sa riadi jednoduchým pravidlom: keď ju chlap nechce dobýjať, nebude stáť za nič ani v posteli.

Autor: Liam
Foto: Morazzia