MENU
Menu
Maya Bijou.

Sexy Pipka Maya Bijou: Latino kráska so šťavnatým (nielen) úsmevom

Pohľad na krásnu nahú ženu vždy poteší. Aj v čase, keď sa sny o exotických dovolenkách na najbližšie mesiace rozplývajú. Preto ak nemôžete do exotiky, exotika príde k vám. V podobe baby, ktorá stratila podprsenku, nohavičky a ponúka tie najkrajšie exotické výhľady. Aby sme sa do sýtosti pokochali.

Vždy stojí za pohľad
Cestovanie nie je len o pamiatkach a vylihovaní na pláži. Každý rok sa tešíme na nové telá, exotické krásky, nové prsia a krásne opálenú pokožku cudzokrajných žien. Pohľad na takú vždy zahreje. Najmä ak má správne krivky. Maya Bijou v tomto rozhodne nesklame. Pochádza z USA, ale jej predkovia si to namierili do veľkého sveta slobody z Mexika. Latino korene si všimnete už pri pohľade do tváre a ešte viac vás zaujme pohľad na jej telo. Krásne prirodzené prsia. Skutočne ženské obliny bez silikónu. Pri výške 165 centimetrov sa na nej dvojky proporcie krásne vynímajú. Už sa nimi dať len oslniť.

Ohanbie, za ktoré sa nehanbí
Poďme spoločne nazrieť pod sukňu latino krásky. Má 22 rokov a telo dokonale svieže. Preto ten pohľad doslova a do písmena osvieži. Začala pred troma rokmi a ponúkla svoje telo na obdiv. Nielen pri fotení aktov, ale aj pri množstve erotických scén. Veľmi rýchlo si ju obľúbili diváci, ale aj samotní herci. „Som pre nich osviežením,“ hovorí s úsmevom Maya. Je to pravda. Pretože aj pornoherci sú len muži a hoci niektoré ženy berú ako prácu, Maya je pre nich skutočne aj potešením. Aj preto nemajú problémy s tým, že by pri tejto krásne zlyhávalo pracovné náradie.

Ovenčená pozornosťou
Maya Bijou je rada nahá, ale v erotickom biznise prišla na chuť aj rôznym fetišistickým prvkom. Sama zistila, že ak si nahodí podpätky, pančuchy a korzet, jej šarm to ešte zvýrazní. Vychutnajte si teda exotickú krásku v luxusnom odeve a potešte svoje zmysly. Aj na exotickej dovolenke by ste len ťažko hľadali niečo krajšie. Navyše také baby na pláži by určite mali plavky. Maya Bijou je v galérii bez všetkého. Stačí navštíviť.