MENU
Menu
zdroj: Erocurves/maryrock
Mary Rock.

Sexy Pipka Mary Rock: Žena, ktorá sex pozdvihla na skutočné umenie

Nie je to blondína a ani úplne bruneta. Je to jednoducho kráska. Má vlasy, ktoré vyhovejú každému mužovi bez ohľadu na to, či má rád tmavšie, či svetlejšie. A to sme len pri vlasoch.

Jej telo predstavuje unikátnu ukážku ženského vábenia. Muža zvedie aj bez toho, aby čokoľvek robila. Alebo si čokoľvek dala na seba.

Zvodnosť prichádza z juhu
Pri pôvode Mary Rock vás môže zmiasť fakt o mieste jej narodenia. Na mnohých stránkach totiž nájdete informáciu, že pochádza z Ruska. Pravda je však taká, že sa narodila v Budapešti a aj národnosť má maďarskú. Pri otázke jej koreňov však treba zohľadniť to, že exportéri erotických nádejí z USA nie sú príliš zbehlí v zemepise. A tak stačí povedať, že dievča je z východu a hneď je z Maďarky Ruska. Ona je však dielom bieleho gauča a žiadnych ťažkých frajerov z východu.

Okatá aj prsnatá
Mary má prirodzené prsia. Dvojky, takže nečakajte nejakú obrovskú porciu. Skôr predstavuje pevné a hebké poprsie s bradavkami priam úchvatne vytrčenými dopredu. Mary si zakladá na prirodzenosti a prirodzene sa rada o seba ako každá žena, rada stará. Aj o úpravu svojho zovňajšku. Preto ju často uvidíte v erotickej bielizni, atraktívnych kúskoch oblečenia a jednoducho v sexi negližé, ktoré postupne dáva dole, aby sa jej mohli zmocniť muži aj ženy hladní po jej tele. Fakt že chtivých ľudí na jej nahotu nie je málo, potvrdzuje aj jej trojročné pôsobenie v brandži, počas ktorého nemala prakticky žiadne výpadky v točení.

Šteklivé scény od milovníčky rozkoší
Kedysi stála pred rozhodnutím, či sa bude venovať erotike na vlastnú päsť, alebo sa stane profesionálnou pornoherečkou. Mary totiž nikdy nebolo dievča, ktorému by stačil iba jeden muž. Navyše veľmi rýchlo prišla na to, že na jej talente  byť skvelou milenkou, sa dá veľmi dobre zarobiť. Stala sa profesionálkou. A jej výkony boli už od prvých točení skutočne profesionálne. Niektoré ženy skrátka vnímajú sex ako akt rozmnožovania. No a tak to s nimi aj vyzerá v posteli. Potom sú tu tie, čo spravia zo sexu umenie, dokonalé dielo, vyšperkujú ho, pojmú ako sebavyjadrenie. Spravia z vás diváka, labužníka aj hedonistu. Dokážu sex premeniť na nezabudnuteľný životný zážitok. A presne taká je Mary Rock.