Menu
zdroj: Erocurves/marshamay
Marsha May.

Sexy Pipka Marsha May: Sexepílom dobýja srdcia svojic fanúšikov

Na 27-ročnú babu by ste bežne netipovali, že je v kategórii žien, ktoré nedokážu spočítať svojich sexuálnych partnerov. Lenže Marsha má na to jednoduché vysvetlenie. „Vy vari viete, koľkokrát v živote ste jedli svoje obľúbené jedlo?“ Odpovedá protiotázkou, keď je niekto veľmi zvedavý.

Dievča, ktoré sa našlo

Naozaj nevie povedať, koľko sexuálnym partnerov v sebe mala a vôbec jej to ani „netrhá žily“. Ale nie je v tom len jej zamestnanie. Pretože sú pornoherečky, ktoré striktne delia súkromný  život od toho na scéne. No a v domácej posteli nie sú tak prelietavé. Marsha May je trochu iný prípad. Pretože ona nevie mená a počty ani vo svojom súkromí. Je to aj preto, že so sexom začala už dávno pred osemnástkou, dokonca ešte skôr, ako mala pätnásť rokov a za tie roky skutočne presúložila celý regiment mužov. Pretože sex jej robí dobre a rovnako aj zmena. 

Rada experimentuje

Narodila sa v znamení vodnára a preto k jej poznávacím znameniam patrí nielen vášeň, ale hlavne aj túžba po zmene a inovácii. A sex ponúka neskutočné možnosti na zmeny. Či už v podobe inovácií techník, fetišov, polôh až samozrejme po zmenu partnerov a aj partneriek. Pretože asi málokto si myslí, že žena ako Marsha May ostala v experimentovaní len pri mužskej stránke. Naopak, ona si rada dopraje hry aj so ženami. Navyše čím viac partnerov, tým sa teší, že dostáva viac potešenia. Samozrejme naraz.

Vytvorila si krásny život

Jej celoživotnou snahou bolo a je si užívať naplno chvíle, ktoré tu na tomto svete má. No a plným priehrštím, nakoľko nie je nič lepšie, ak sa môže budiť aj zaspávať s úsmevom. A mať ho na perách aj počas dňa. To sa jej prirodzene darí, pretože orgazmus nikto nedokáže dosiahnuť so zamračeným výrazom. K životu potrebuje minimálne dva denne, inak s ňou nie je ani reč. Priznáva, že možno to je aj istá závislosť na sexe, ale ako sama hovorí: „Každý je na niečom závislý a neviem si predstaviť krajšiu závislosť ako na sexe, ktorá je zdravá a neškodí, ale prospieva.“ Určite sa s ňou dá súhlasiť, už len sa s ňou nechať o tom aj osobne presvedčiť.