Menu
zdroj: Erocurves/marrydream
Marry Dream.

Sexy Pipka Marry Dream: Hlavná hrdinka mnohých mužských snov

Z rodiska slávnych spisovateľov a umelcov k nám prichádza ďalšia lahôdka pre naše potešenie. Hovorí si Marry Dream, pochádza z Petrohradu a prináša samú seba. S ňou vás omámi jej jemná pokožka, prenikavé oči a úzky driek o ktorom snívajú muži, ženy, básnici naň píšu ódy a skladatelia piesne. 

Žena správnych tvarov

Pri výške 170 centimetrov a 52 kilogramov je zrejmé, že predstavujeme super kosť, ktorá len ťažko nájde konkurenciu k jej telu. Prsia prirodzené, pokožka hladká a taká, ktorá vás skutočne rozmazná. Keby vám prejde dlaňou po tele a pridá aj nuru masáž telo na telo, zabudnete kým ste a chcete byť len jej . To všetko dokáže Marry na počkanie jediným dotykom. A pritom neovláda žiadne čary, len sa naučila používať mágiu ženy. Pri odhaľovaní jej tela málokto pokojne dýcha. A pritom stačí, ak jej vykuknú bradavky spod podprsenky a už viete, koľká vám udrela v rozkroku. 

Stálica scény

Z erotického biznisu sa dobrovoľne odchádza málokedy. Zvlášť, keď nie je na to dôvod. A Marry ho zatiaľ nemá ani najmenší. Má tridsať, stala sa celkom obľúbenou aj vyhľadávanou. To znamená, že ej peniaze idú na bankový účet z oficiálnych fotení a filmovaní, ale ako to už pri erotických modelkách chodí, občas neodolá ani súkromnej ponuke mimo záznam kamier. No a milenci vedia byť za takéto telo naozaj štedrí. Mať v posteli hviezdu jej formátu majú totiž niektorí muži ako jednu z ich najväčších trofejí. 

Spoznajte ju zblízka

Začínala v devätnástich, takže už má telo zvyknuté na sex každý deň. pretože zatiaľ, čo bežné ženy aj muži počítajú koľkokrát majú sex počas mesiaca, ona už roky nevie spočítať, koľkokrát sa urobí za deň. Miluje orgazmus a miluje sex. Zbožňuje dotyky, mužov aj ženy. Najradšej je nahá a ako sama hovorí, rannú kávu pije zásadne nielen nalačno, ale aj naholo. Len tak si chytí horúcu šálku do ruky a vystavuje svoje prsia aj vagínu na obdiv. Je to istý druh jej meditácie a každému mužovi by sa pri takýchto ránach s Marry dokonale vstávalo. A je jasné, že by nevstával sám.