Menu
zdroj: Erocurves/marissamae
Marissa Mae.

Sexy Pipka Marissa Mae: Zabodovala s výzorom nevinnej lolitky

Venezuela. Krajina tropického ovocia a sladkých šťavnatých žien. Marissa Mae je pôvodom z Caracasu a Južná Amerika je pre ňu stále miestom, ktorému hovorí domov. Patrí k ženám, ktoré sa v mladosti rozhodli skúsiť veľký svet a vystavila mu svoj úsmev, prsia a nahý rozkrok. A vtedy sa pohli ľady.

Osemnásť a ani o rok viac

Južná Amerika nepatrí k chudobným krajinám, hoci aj tu nájdete štvrte, kde si ľudia závidia aj spodnú bielizeň. A tak si Marissa povedala, že sa na to môže vykašľať. Preto dodnes ostala verná svojmu presvedčeniu a najradšej chodí naostro. Je to jej životná filozofia  navyše má pod sukňou o jeden kúsok tkaniny menej a v konečnom dôsledku aj menej špinavej bielizne. Keď sa však chce páčiť, dá si radšej čipkovaný korzet, ktorým dokáže muža zviesť. Do klasických nohavičiek, ktoré po d šatami ani nevidieť, neplánuje investovať mnoho peňazí.

Reč pekných čísel

Marissa má 26 rokov, 154 centimetrov a je to baba, ktorá má len 46 kilogramov. Čísla teda už nepustia a aj bez toho, aby ste boli efektívny matematik si viete spočítať, že táto žena má schopnosť vyraziť vám poistky. K tomu má aj krásne tmavé vlasy, ktoré keď jej padajú na prsia a iba ony ich zakryjú, chcete ju nahú, ako hlavný chod aj dezert v jednom. Teda ak si radi vychutnávate telesné pôžitky. Marissa ich ponúka všetky.

Je ťažko byť s ňou slušný

Pretože slušná nie je ani ona. Rada vystrkuje rožky. V jej podaní to znamená, siahnuť po tých najdrsnejších scénach. Je rada nahá, je rada na štyroch, na chrbte aj v jazdeckom postojí, ak je pri tom minimálne jeden nahý muž. Hovoríme minimálne, pretože Marissa sa netvári, že nemá rada skupinový sex. Ona ho priam miluje. A prečo? Pretože toľko zážitkov starostlivosti a orgazmov nemôže dať žene žiadny muž, ako jej dokáže dať viac mužov. Jej filmy sú dodnes preto plné sexuálnych bizarností a netradičných prvkov. Rada totiž chodí overenými chodníčkami a to aj v oblasti, ktorá je naozaj prastará a funguje od stvorenia sveta.