MENU
Menu
zdroj: Erocurves/marablake
Mara Blake.

Sexy Pipka Mara Blake: Najradšej si užíva v prírode, miluje riziko

Modeling, v ktorom ženy nepredvádzajú oblečenie, ale svoje telo, je plný krásnych Ukrajiniek. Mara Blake je jednou z nich. Tmavovláska, ktorá sa rada ukazuje a provokuje mužov svojou nahotou.

Má 25 rokov a v erotickom modelingu sa zatiaľ nepohybuje dlho. Vždy však chcela vyskúšať fotenie, v ktorom napokon skončí v Evinom rúchu, a hoci doma mala mnohé amatérske snímky, rozhodla sa dať šancu aj profesionálnemu fotografovi. Vyšlo to a dnes vďaka aktom zarába.

S nahotou nikdy nemala problém a vždy sa cítila lepšie na nudplážach než na tých obyčajných. Dokonca jej vyhovujú aj nenápadné mužské pohľady, ktoré sa naučila veľmi dobre vnímať. Dokonca prekukne aj chlapa, ktorý na ňu hľadí spoza tmavých skiel slnečných okuliarov. A ak je fešák, Mara neostáva iba pri pohľadoch.

Sex je pre ňu najlepším relaxom i adrenalínom zároveň. Najlepší je podľa nej vonku a na mieste, kde hrozí aspoň nejaké riziko odhalenia. Tam si spojenie s partnerom vyslovene užíva. Možno aj preto sa presťahovala do Los Angeles. Aby jej nebola zima.