MENU
Menu
zdroj: Erocurves/mandymuse
Mandy Muse.

Sexy Pipka Mandy Muse: Muži sú jej vášeň aj droga, nevie im odolať

O panenstvo prišla v rokoch, keď jej spolužiačky ešte len snívali, že si raz kúpia prvú podprsenku. Začala veľmi skoro experimentovať s vlastným telom, ale rovnako tak aj s telami inými.

Do priemyslu pre dospelých sa dostala netradičnou cestou, ale stala sa z nej tradičná stálica. To je Mandy Muse, ktorá mužov dokáže doslova pohltiť. A to myslíme doslovne.

Pozvanie na jachte
Na svoje prvé pozvanie do porna si spomína veľmi dobre. Vyrastala v Kalifornii a medzi mládežou bola dobre známou radodajkou. Preto nebolo nič neobvyklé, keď jedného dňa prikývla len tak na pozvanie fetiš fotenia na jachte. Prišla a lovci žien do porna súhlasne kývli hlavou. Stačilo, že si toto dievča oblieklo sexy negližé a bolo všetko jasné. Má pred sebou budúcnosť.

Chlapov prestala počítať v osemnástich
O panenstvo prišla ako dvanásťročná. So spolužiakom, keď spolu hru na doktorov rozšírili o hru na otecka a mamičku. Už vtedy zistila, že takéto hry sa jej náramne páčia a nevedela prestať. spávala nielen s frajermi, ale aj s kamarátmi, neskôr aj kamarátkami. Objavovala svet sexuality, mužov, žien a pred vstupom do porna mala otestovaných viac ako stovku  sexuálnych partnerov. A to treba povedať, že profesionálkou sa stala už v osemnástich rokoch. Takže si viete predstaviť, ako výkonná bola jej mladá vagína. Dnes má 25 rokov, ale z výkonu nestratila ani za mak.

Je na starších
Mandy je divoška. Okrem toho, že už v roku 2016, teda po roku v práci, získala nomináciu za najhorúcejšieho nováčika, neprestáva prekvapovať. Svojimi fotkami, filmami a vyjadreniami. „Podľa chuti spermií viem určiť isté charakterové vlastnosti mužov aj to, ako často majú sex,“ pochválila sa v jednom rozhovore. No a keďže žena, ktoré má nohy od seba od rána do večera nemá veľmi čo skrývať, prezradila aj svoje temné fantázie. „Mám rada fetiš otca a nevlastnej dcéry,“ vyzradila, na čo často myslí pri masturbačných fantáziách. Tie si dopraje často po práci, ak sa jej máli.