MENU
Menu

Sexy Pipka Maible Marryk: V Evinom rúchu tasí poriadne ťažké zbrane

Maible Marryk má schopnosť ovládať mysle iných, konkrétne mužov. Stačí, aby poodhalila dekolt, a chlapi sa automaticky dokážu sústrediť iba na to jediné. Niet sa čomu čudovať, Maible totiž má čo ukázať.

Maible má 23 rokov, pochádza z Ukrajiny a v modelingovej branži sa pohybuje zatiaľ len rok. Síce už nafotila toľko aktov ako ostrieľaná harcovníčka, stále je v podstate len amatérkou a aj to na nej mužov priťahuje. Nepôsobí ako domina, ale skôr ako nesmelá slečna, ktorá ani nevie, čo s chlapom v posteli robiť.

Opak je však pravdou. Maible totiž len využíva svoj vzhľad na to, aby chlapa rýchlejšie odzbrojila. A keď nezaberie nežný úsmev, prichádzajú zbrane ťažšieho kalibru, ktoré nosí na hrudníku. Sú poctivým dielom prírody, silikón okolo nich ani nešiel a Maible je na ne patrične hrdá.

Stačí, aby sa pred chlapom ukázala v podprsenke, a má čo robiť, aby sa na ňu hneď nevrhol. Jej dvojičky pôsobia na mužov ako magnet a Maible to dobre vie. Aj preto navštevuje kurz sebaobrany. S toľkými nápadníkmi, ktorí by ju radi spoznali bližšie, to inak ani nejde. V galérii vám ale žiadne nebezpečenstvo nehrozí.