MENU
Menu

Sexy Pipka Mae Meyers – postavou valcuje internet

Predstavte si ju ako bohyňu, ktorá si dá dole podprsenku a vám spadne sánka. Pretože toto je ukážka ženy, v ktorej tele koluje americká krv, ale nepodľahla móde plastov. Je naplno pripravená potešiť mužov prirodzenými vnadami. Hovorí, že jej stačí veľkosť, ktorú dostala od prírody. Bodaj by nie, veď štvorky sú dosť bohatá nádielka.

Mae Meyers – postavou valcuje internet
Vie ukázať, v čom je dobrá
Mae Meyers pochádza z Mississippi a svoju filmovú kariéru naštartovala už v roku 2010. Je typickým príkladom ženy, ktorá sa veľmi rýchlo dostala do pozornosti médií, ale nevyužila ju na to, aby robila škandály, ale aby na sebe pracovala. Prvé jej akcie totiž vyzerali amatérsky a všetko odohrala len s vibrátorom v ruke. Lenže mesiace plynuli a ona sa chcela prepracovať do vyššej ligy. S jej telom to nebol žiadny problém. Pretože prírodné štvorky sú v Amerike niečo tak vzácne ako u nás májová bryndza v decembri. No a tak mala dvere všade otvorené, keď v dvadsiatke povedala, že už vyrástla na skutočné akcie.

Otvorená všetkým možnostiam
Porno je ako každá iná robota. Niekedy jednoducho prídete do práce a musíte urobiť aj veci, ktoré vám nie sú pochuti. Berie sa to ako pracovná úloha. Mae Meyers si myslela, že skupinové scény budú pre ňu ako pondelňajšia porada so šéfom. Prežije ich so stiahnutým žalúdkom. Ale nie. Ona sa v nich našla. Preto sa dnes internetom hemžia zábery, ako máva nahá veľkými prsiami v rytme známych pohybov a odrazu sa jej zmocňuje horda chlapov. Pritom sa usmieva.

Láskavá tvárička je už len bonus
Muži na ženách obdivujú postavu, prsia, zadok, nohy a rozhodne aj krásnu tváričku. Pretože tú vidia aj tí, ktorým už ženy viac neukáže. Mae Meyers je beťárka. Má tváričku ako neviniatko. Ako spolužiačka jednotkárka, ktorá sa zdá, že radšej položí život, akoby si mala dať dole nohavičky na verejnosti. Ale potom prekvapí. Ide donaha a užíva si chvíle vyzliekania a aj tie, keď to už nevydržíte a divoko sa jej zmocníte.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia