Menu
×

Sexy Pipka Maddy May: Dostane vás svojimi sexi latino krivkami

Predstavte si krásnu ženu, ktorá svoje telo používa na potešenie. Možno si budete predstavovať rôzne typy, krivky aj váhy, ale ak otvoríte oči a uvidíte Maddy May v plnej kráse, tak pochopíte, že presne toto je žena, ktorá má potenciál stať sa hviezdou vašich dní, nocí a predstáv.

Rada si užije, rada sa zabaví

Svoje telo sa rozhodla kultivovať na mnoho spôsobov. Po prvé, miluje denne cvičiť. Aby svoje krivky udržiavala skutočne na úrovni. Atraktívne, pevné, neodolateľné. Tak isto si dáva pozor na stravu, pretože nechce žiadne drastické diéty. V žilách jej po predkoch koluje latino krv, takže má krásne oblinky, ktoré je však potrebné udržiavať. No a miluje tetovanie. Ak ste milovníkom atramentu v koži, tak si u nej užijete skutočne krásne koláže. Keď odhalí trochu zo svojho tela, okamžite začnete bažiť po niečom viac. Taká je Maddy May. Trochu ako čipsy na tanieri. Keď s ňou raz začnete, neviete prestať.

Miluje hru s bradavkami

Ženské bradavky sú prirodzeným magnetom na muža. Ak sú ešte aj ozdobené, je to skutočne lákavý pohľad. A Maddy to vie. Nechala si obe prepichnúť, aby boli jej bradavky lákavé nielen na pohľad, ale jej zintenzívnili aj pocity, keď sa s nimi muži hrajú. Pretože zaťahať za krúžky, alebo bodáky cez bradavky je podľa Maddy úplne iný levej vzrušenia. Samozrejme občas si ich vyberie a oddá sa len bežnému láskaniu.

Vytvorila si správne návyky

Ak sme hovorili o tom, že sa precízne stará o svoje telo, tak k tejto starostlivosti samozrejme patrí aj potešenie. Vie, že častý sex sa pozitívne odrazí na tele. Prináša nielen orgazmus a s ním hormóny šťastia, ale znižuje depresiu a robí nám život lepším. Preto si nastavila, že chce dosiahnuť tri orgazmy. Jeden ráno, pre lepší deň, druhý na sladké sny a minimálne jeden v práci. Čo samozrejme nie je žiadny problém, pretože v nej má nohy od seba častejšie, ako spolu.