Menu
zdroj: Erocurves/lyralaw
Lyra Law.

Sexy Pipka Lyra Law: Blondína, ktorá vám dokonale zresetuje hlavu

Najprv zdvihne kútik úst v úškrne. je si totiž vedomá, čo s mužmi dokáže obyčajným kývnutím malíčka. Nemusí robiť nič, len si zvodne prehodí vlasy zo strany na stranu a poézia ženského tela sa začína.

Obdivovať jej telo a vyzliekať z nej šaty kúsok po kúsku je ako lyrika pre dospelých. Na počkanie sa stanete znalcom umenia, za ktorým nemusíte chodiť ďaleko a nemusíte ani platiť. Naša galérie je otvorená rovnako ako nohy Lyra Law.

Keď otvorí ústa...

Nemusí ani nič povedať a vy viete, ako dobre by sa s ňou orálne komunikovalo. Má dokonalú tvár, ktorej kvality vyniknú, keď si kľakne na kolená a upriami na vás svoj zvodný pohľad. To ocenil každý jej frajer, dokonca aj odborníci na erotiku a preto dali Lyre nielen penis do pusy, ale aj ponuku stať sa hviezdou. Talent tejto ženy rozpoznali okamžite a ona prehltla a podpísala všetko, čo bolo potrebné, aby sa stala skutočnou hviezdou.

Blondína pre každého

Je v princípe jedno, aké ženy sa vám páčia, pretože ak sa povie Lyra Law, tak všetky preferencie musia bokom. Ona zatieni vaše aktuálne chute a vy viete, že vás vzruší na počkanie. Nie, že by bola krajšia ako všetky ostatné ženy na svete, ale táto 28 ročná bloncka priamo z Los Angeles pôsobí dojmom, že keď zavlní bokmi, chce ju každý. Skúsenosť medzi jej nohami sa jednoducho počíta medzi trofeje. Preto sa neodmieta, keď si vás vyberie a pritiahne za kravatu k sebe.

Jej kariéra je plná dobrodružstiev

Začala pred ôsmimi rokmi. A stále s nadšením dáva dole nohavičky, hoci by sa dalo povedať, že za tie roky na tejto činnosti už nemôže nájsť nič zaujímavé. Lenže ona si zachovala stále svoju noblesu poetky. Dáva zo seba veci dole s takou noblesou, akoby recitovala rýmy. Prezentuje od striptízu cez jemnú erotiku až po zábery, kde sa jej tela zmocní horda mužov, naozaj všetko. Je preto jedno, aké máte radi ženy a  scény. Lyra Law vám vyhovie. Vo všetkom.