MENU
Menu
zdroj: Eorcurves/lyamissy
Lya Missy.

Sexy Pipka Lya Missy: Bruneta, na ktorú sa dá dívať celé hodiny

Narodila sa v Španielsku, ale dnes je nohami pevne zakotvená na kalifornskej pôde. Je to jedna z mála estetických erotických modeliek.

To znamená, že neukazuje čo najširšie roznožky, ale snaží sa aj v erotickom priemysle budovať kult krásy ženského tela.

Modelka s plamienkami v očiach
Jej príbeh je o tom, že keď žena chce, dokáže sa presadiť. Nebolo to u nej jednoduché. A dlho trvalo, kým si určila hranice a jasne definovala, akému štýlu sa chce venovať. Nakoniec si vybrala cestu modelky, ktorá je tu pre všetkých, ale najviac pre tých, ktorí milujú blonďavé ženy, prsnaté, pekne tvarované, ktoré neukážu všetko, ale zato dokázali spraviť z nahoty a erotiky plnohodnotné umenie.

Telo ako ružová záhrada
Je krásna, má nádherné vlasy, krivky i telo a vek tesne pred dvadsiatkou z nej robí skutočnú dámu zo snov mnohých mužov. Predtým, ako začala fotiť profesionálne, sa preslávila fotografiami na Instagrame, kde ju organicky začali sledovať tisíce mužov. A dôvod? Jednoducho ich nadchla napriek tomu, že táto sociálna sieť nepodporuje nahotu. Ona ju nepotrebuje predvádzať explicitne, aby vás vzrušila a potešila. Navyše každý kúsok jej pokožky je ako malé dobrodružstvo, ktoré chcete objavovať. Chcete sa ním pokochať? Ona vám dovolí čítať z jej kože priam aj básne.

Stále má čo ponúknuť
Predvedie sa v plnej paráde aj v zvodnom kostýme. Miluje mužov zvádzať v bielizni. Žena, ktorá vie, že obliecť si na seba sexy kúsky oblečenia nie je sexistické, ale pre mužov potešujúce. Na rozdiel od žienok domácich tak rada ukáže kvality nežnosti. Vychutnajte si ich, pretože ženu tohto kalibru len tak ľahko nestretnete.