Menu
zdroj: Erocurves/lunalovely
Luna Lovely.

Sexy Pipka Luna Lovely: Ukáže vám sexi čaro svojej drsnej krásy

Kto dvíha ruku za to, že nemá rád ženy len ako bábiky Barbie, ale aj také, čo majú poriadne grády, dosť guráže a nie sú len sladké, s nimi dnes budeme súhlasiť. Pretože žena ako Luna Lovely je presne ten typ, ktorá ukazuje svetu iný druh krásy.

Žiadna blondína sa nekoná

Tmavovláska so záľubou v tvrdých chlapoch. To charakterizuje Lunu. Hoci je narodená v znamení panny, tak jej veľmi skoro ostalo už len panenské znamenie. Šepká sa, že o to telesné panenstvo prišla už na prelome základnej a strednej školy. Dlho ju teda nebavilo hrať sa s bábikami, ona sa radšej hrala s úplne inými hračkami a nástrojmi. Od malička ju fascinovali motorky, silné stroje a chlapi, ktorí k tomuto kultu patrili. Ako hovorí, narodila sa s vášňou v krvi a miluje adrenalín rýchlej jazdy. Neraz sedela už ako mladá na motorke za statným chlapom a potom mu zážitky vynahradila, keď si sadla pre zmenu ona na neho.

Nežnosti môže, ale aj vyzliekanie

Každá žena má rada, ak je k nej muži milý a vie sa správať ako džentlmen. No Luna má rada, ak je v takomto prístupe zo strany muža zakomponovaný aj zmysel pre niečo tvrdšie. Zbožňuje zlých chlapcov, ktorými sa pokojne nechá aj zviazať, spútať, vyťahať za vlasy, vyplieskať po zadku a poriadne jej naložiť v posteli. Prečo nie? Veď telo ponúka rôzne formy rozkoše a ona je vďačná, ak si môže užiť viacero podôb.  

Telo ako galéria

Luna má 28 rokov, teda aj krásne mladé a svieže telo. Ale zaujme nielen krásne tvarovaným poprsím chutnými bradavkami, zadočkom aj vábivým rozkrokom. Keď ju vyzlečiete, tak si určite všimnete aj mnoho tetovaní. Jej telo je doslova galéria jej života. Pri životných zlomoch si necháva ozdobiť pokožku. Keďže miluje nahotu, tak chce predviesť vždy aj svoju osobnú galériu, nielen samú seba. Máte tak s ňou zážitok dva v jednom. Aj ženu, ktorá vás poteší pohľadom na svoje telo, dá vám prežiť netradičné sexuálne zážitky a ešte odídete aj umelecky obohatený. Na takú sa už určite oplatí pozrieť minimálne v galérii.