Menu
zdroj: Erocurves/lucytyler
Lucy Tyler.

Sexy Pipka Lucy Tyler: Princezná, ktorá potrebuje v ruke pevné žezlo

Blonďatá romantička, ktorá nemá veľmi rada tričká. A preto si našla prácu, v ktorej ich nepotrebuje. A rovnako tak ani podprsenku alebo nohavičky.

Máte chuť na sladkú bábiku, ktorá pripomína rozprávkovú princeznú? Máme ju pre vás prichystanú, pripravenú a vyzlečenú. Ale pozor, berie iba princov s poriadnym žezlom.

Dokonalosť sama o sebe

V každej žene sa dá nájsť niečo krásne, ale sú ženy ako Lucy Tyler, na ktorej jednoducho nájdete krásne naozaj asi všetko. Nemáte jej čo vytknúť, možno iba to, že už je oblečená akosi dlho. Mimochodom má 27 rokov a už štyri roky sa jej darí lízať smotana v sieni porno slávy. No a takáto pozícia samozrejme nie je zadarmo. Ona je však nielen obľúbená, ale jej potenciál presahuje bežné pekné baby. Je totiž ako erotická mašina.

Vysoko produktívna

Jej rodným štátom je Washington a keď sa pozrieme na históriu jej života, tak zistíme, že to bola žena priam predurčená k tomu, robiť neplechu. Už na základnej škole sa stala známa svojimi pletkami so spolužiakmi aj tým, že vyučovala sexuálnu výchovu podstatne odbornejšie ako akákoľvek kniha, či učiteľka. Potom prišla stredná škola, v ktorej nevedela obsedieť a preto sa o vyššie vzdelanie už ani nepokúšala. Svoj život charakterizuje troma základnými slovami: „Sex, dobrodružstvo a zábava.“ Vďaka tomuto mentálnemu nastaveniu je pre ňu telesná radosť doslova živou vodou.

Má rada chlapov, ktorí sa majú čím pochváliť

Lucy nie je matka Tereza. Pozná svoju cenu a vie, že sa má čím pochváliť. Preto ak ju má muž zaujať, tak potrebuje ukázať nielen veľké ego. Potrpí si na mužov kultivovaných, ktorí sa starajú o svoje telo, ale postarajú sa svojim telom aj o ženu. Z práce je zvyknutá na to, že s málom sa rozhodne uspokojiť neoplatí. Hlavne, ak má na viac. Sex miluje na všetky spôsoby a rozhodne ho nenecháva len na náhodu a snaženie partnera. Sama pridá ruku, prsia aj vagínu k dokonalému zážitku. No sama nič nezmôže, preto vždy potrebuje aj od muža patričnú výbavu. Aspoň tak to tvrdí prakticky v každom rozhovore.