MENU
Menu

Sexy Pipka Lucy M - cieľavedomá divoška

Lucy M vie, ako ísť tvrdo za svojím cieľom. Jedného dňa si povedala, že sa stane modelkou, nech to stojí, čo chce. Vo fitku si vyformovala postavu, odhodila zábrany a išla na kasting, kde pre zmenu odhodila aj šaty. A urobila dobre.

Lucy M - cieľavedomá divoška

Lucy je taká prirodzená, ako len môže byť. Má kučeravé vlasy a rozhodne sa neplánuje trápiť s ich narovnávaním. Ani obvod hrudníka nemá najväčší, ale jej heslom je práve prirodzenosť a na plastickú operáciu vôbec nemyslí. A správanie? Rozhodne sa nechová strojene, ale naopak dáva priechod svojim emóciám. V posteli dvojnásobne.

Otvorene hovorí, že susedia sa na jej nočné vystrájanie občas sťažujú. Najmä tí starší, mladší sa ňou nechávajú inšpirovať. Jej výkriky fungujú ako afrodiziakum, ktoré prechádza stenami. Nemieni sa krotiť a susedom hovorí, že nekričať pri sexe je nezdravé.

V modelingu sa pohybuje už päť rokov a otvorene priznáva, že aby dosiahla, čo chce, musí sa občas s niekým vyspať. Tvrdí však, že to robí len s mužmi, ktorí ju aspoň trochu priťahujú. Má svoje hranice a kvôli práci ich nechce prekračovať. Keď však môže spojiť príjemné s užitočným, robí to veľmi ochotne. A potom prichádzajú na rad výkriky slasti.

Autor: Liam
Foto: Morazzia