Menu
zdroj: Erocurves/louisamay
Louisa May.

Sexy Pipka Louisa May: Krivky, ktoré určite vyvolajú zemetrasenie

Toto nie je baba pre každého. Rozhodne nie. Na to, aby chlap uchopil tie je prírodné päťky do rúk, potrebuje poriadne zručnosti. To sa nedá len tak ovládnuť, že rozopnete podprsenku a vyskočia na vás dve malé lentilky.

Na tieto prsia potrebujete skúsenosti, kumšt, doslova vodičský preukaz. Ale na druhej strane stojí za to sa s nimi vyšantiť.

Prsia z prvej ligy

Ak patríte k mužom, ktorí tvrdia, že prirodzené prsia nikdy nie sú dosť veľké, tak pri Louise May vám vyrazí dekel. Tá keď rozbalí svoje päťky v plnej paráde, je to ako zemetrasenie pod morom, ktoré rozpúta poriadne silné cunami. Tentoraz v mužských nohaviciach. Je to ukážka toho, ako nám dokáže kúsok nahej pokožky dokonale zatieniť myslenie. Louisa May vyskočili prsia ako prvej z triedy. Na pozornosť je teda naučená. A čo o nej povedať viac? Jednoducho občas sú slová žalostne málo, to telo je nutné vidieť naozaj na vlastné oči. Hovorí za všetko.

Anglická diva

Louisa May pochádza z Anglicka a na porno sa dala v roku 2009. Ošľahaná rôznymi skúsenosťami, mužmi, ženami praktikami. A sále keď sa vyzlečie, vzdychá prvú ligu. Na džentlmenov si ona netrpí, skôr má rada mužov, ktorí ju poriadne chytia za pačesy, ale vedia ako sa so ženou narába. Pretože kráska, ktorá má na hrudi päťky je vždy prvotriedny kúsok a panica by zmietla ako Siréna.

V čipke a s úsmevom

Krásy Louisa May sa najlepšie prejavia, keď na sebe nemá šaty. Prípade také, ktoré nám rozžiaria oči ešte viac ako len nahá pokožka. Louisa May neváha stretnúť sa tvárou v tvár výzvam a miluje svoju ženskosť „Príroda mi nenadelila prsia, aby som ich skrývala pod tričkom,“ povedala v jednom z rozhovorov. Musíme len súhlasiť. Ak už sa má v niečom ukázať, tak priamo pre jej telo akoby boli ušité korzety a samodržiace pančuchy. V takom prípade sa nemusí ani vyzliekať a vieme si jej telo náležite vychutnať. V galérii ukazuje to najlepšie z najlepšieho. Nech sa páči, popaste si oči.