MENU
Menu

Sexy Pipka Lorena Lust - na to telo nezabudnete

Lorena Lust si jedného dňa povedala, že už viac nebude obsluhovať nadržaných chlapov v bikiny bare. Vystavovala svoju postavu za mizerný tringelt a dočkala sa akurát tak oplzlých rečí od pripitých mužov. Preto sa rozhodla, že bikiny odhodí a vstúpi do sveta erotického modelingu. A urobila dobre.

Lorena Lust - na to telo nezabudnete
Má 24 rokov, pochádza z Moskvy a tvrdí, že po škole sa snažila zarábať aj manuálne. Osud ju ale nakoniec doviedol do bikiny baru. Mala o ňom skreslené predstavy, čakala, že servírky tu budú ako bohyne, ktoré chlapi uctievajú, no jej očakávania sa nesplnili. Preto zašla na kasting a vôbec sa nečudujeme, že ihneď zožala úspech.

Nemá v tele ani gram silikónu, jej pery nepoznajú botox a o implantátoch rozhodne neuvažuje. Veď prečo by aj, postavu má od prírody prakticky dokonalú a akékoľvek úpravy by boli absolútne zbytočné.

Z modelingu sa v najbližšej dobe nechystá odísť, ale začala študovať. Vraví, že si uvedomuje, že vzhľad je pominuteľný, a preto navštevuje vysokú školu. Môže si dokonca dovoliť aj súkromnú, veď vďaka krivkám veľmi slušne zarába.