MENU
Menu
zdroj: Erocurves/lorenminardi
Loren Minardi.

Sexy Pipka Loren Minardi: Nie je z Talianska, ale v krvi má vášeň

Loren Minardi vyzerá ako Talianka a zrejme preto si zvolila taliansky znejúce umelecké meno. A pritom pochádza priamo od našich južných susedov. Z Maďarska, kde sa narodili už stovky herečiek z filmov pre dospelých.

Loren MInardi patrí medzi ne. Zarába si poctivo, fyzickou činnosťou, ba dalo by sa povedať, že mužov i ženy berie ako na bežiacom páse. Sklony k nymfománii v sebe objavila už v mladosti a ako dospelá sa rozhodla, že ich premení na stály prísun peňazí.

Vraví o sebe, že síce nie je závislá na sexe, ale asi od toho nemá ďaleko. Vraj keby nenakúrcala filmy pre dospelých, zrejme by aj tak zarábala práve sexom, aj keď nie tak veľa peňazí. Našťastie v sebe objavila aj exhibicionizmus a herecký talent, a tak neskončila niekde v eskort servise.

V biznise pre dospelých sa pohybuje od roku 2015 a za ten stihla táto 27-ročná nadaná herečka nakrútiť desiatky snímok. Popritom pomaly rozbiehala vlastný obchod s oblečením a dnes už má prakticky dve zamestnania. Z jej fotiek je však jasné, ktoré má radšej.