MENU
Menu
Lola Krit.

Sexy Pipka Lola Krit: Má chuť na starších chlapov, mladších odmieta

Spolužiaci z nej šalejú. Lola Krit sa pred nimi vôbec nesnaží skryť, že fotí akty a privyrába si tým popri vysokej škole. Dobýjajú ju však márne, táto sexy Ukrajinka je totiž podľa vlastných slov na starších chlapov.

Lola tvrdí, že skúsenosti sú viac než výdrž. Týmto heslom sa riadi už od 18-tich. Vraj až vtedy prišla o poctivosť a zhodou okolností s mužom, ktorý bol od nej o 20 rokov starší. Šediny jej síce neimponujú, ale aj dnes, keď už má 23 rokov, sa obzerá skôr za chlapmi v oblekoch než v džínsoch.

Nehanbí sa priznať ani to, že je trochu náročnejšia než jej rovesníčky. Nestačí jej rande v kine, popcorn a zavŕšenie večera v posteli, pričom vo vedľajšej izbe spí dotyčného spolubývajúci. Lola si chce dopriať čosi viac a vie, že starší muž jej to zabezpečí.

Vo voľnom čase sa rada venuje pohybu v prírode. Akémukoľvek. Tvrdí, že les či lúka fungujú aj na starších mužov ako afrodiziakum a stávajú sa z nich zase mladíci, ktorí by to najradšej robili pod každým stromom. A ako s úsmevom dodáva, občas to aj naozaj robia.