MENU
Menu
zdroj: Erocurves/lizarowe
Liza Rowe.

Sexy Pipka Liza Rowe : Rada vystavuje svoje telo na obdiv všetkým

Profíčka od osemnástich. Mala peknú tváričku, telo a zmysel pre pochopenie mužov. To všetko sú vynikajúce predpoklady na to, aby sa mohla stať dievčatkom rozmarného milionára.

Nikdy sa netajila ani tým, že mala v pláne byť sugar babe nejakého bohatého podnikateľa. Nakoniec sa však rozhodla inak, no nikdy nevylučuje, že sa raz vráti aj k pôvodným plánom.

Kráska pre každého
Sladké dievča z Floridy, ktoré pochopilo silu ženských zbraní. Pekné prírodné prsia, zadok ukážkový. To všetko sú predpoklady k tomu, aby ste spravili kariéru vo svete mužov. Liza pochopila a začala sa viac ako o pracovné aktivity zaujímať o možnosti zvádzania mužov. Jde jej to unikátne, ale kým sa rozhodne stráviť život len s jedným, ešte si chcela užiť. A v tom prípade nehralo úlohu, či je muž bohatý, alebo nie, skôr aké má telo a výbavu. Jej vagína toho znesie skutočne poriadne veľa. Preto sa rozhodla využiť ju ako pracovný nástroj.

Aj dvaja sú niekedy málo
Má sladkú tváričku, ideálnu práve pre sugar babe. Telo má doslova elektrizujúce. Lákavé, erotické a zvodné. Aj ohanbie láka neustálou zmenou strihu. Občas vyholené, občas pekne upravené. Nikdy neviete, akým tvarom strihu vás prekvapí, ale vždy máte istotu, že ak sa vám oddá, bude to potešenie nielen pre oči. V erotických scénach našla svoje poslanie. Pretože jej telo je od skutočného prirodzenia stvorené pre viacerých mužov. Nemá problém do seba dostať dvoch ani troch mužov naraz. To je jasný znak toho, že Liza jednoducho nebola stvorená na monogamný vzťah.

Malé tetovanie a žiadny piercing
Liza je žena, ktoré miluje šperky a preto aj k tetovaniu pristupuje ako k šperku. Stavila na malé a farebné prevedenie, ktoré ju zdobí, no ak sa jej spýtate, či má piercing, tak nemá. Stačia jej otvory na tele, ktoré jej nadelila príroda. A sú dosť rozkošné na to, aby ďalšie nepotrebovala. Jej vízie do budúcnosti sú jasné. „Som vorkoholička,“ hovorí. V jej podaní to však znamená, že nikdy nemá dosť. Vychutnajte si toto sladké dievčatko, ktoré má rado občas aj poriadne pikantné záležitosti.