Menu
zdroj: Erocurves/lizvalery
Liz Valery.

Sexy Pipka Liz Valery: Vychutnajte si pohľad na tie spanilé nohy

Z maďarských ulíc až na internetovú diaľnicu dorazila mladá baba Liz Valery. Vybavená veľkými snami, primeranými prsiami a telom, ktoré je štíhle, jemné, krásne a dobre tvarované. Zastavila na stanici s erotickým priemyslom a naskočila na rýchlovlak do prvej ligy.

Panna už nebola, ani nepamätá

Oficiálne sa mohla začať predvádzať a aj to to najlepšie zo seba ukázať, až keď dovŕšila osemnásť rokov. Ale už dávno pred tým pustila mužov do svojho tela. Hovorí sa, že keď prišla na prvý kasting a pýtali sa jej, kedy mala prvého chlapca, odpovedala, že to je tak dávno, že si už ani nepamätá. Sex mala až na základnej škole, ale prvú lásku zažila, keď sa o chalanov iné dievčatá ešte nezaujímajú ani náhodou, ale učia sa básničky na škôlkarské besiedky.  Aj to už naznačuje, ten záujem o mužské pohlavie a chuť byť viac ako len kamarátka.

Poriadne pikantný život

Niekto si chce život osladiť, no napríklad Liz Valery si rada užije, ak má jej život poriadne grády. Na druhej strane je to rodáčka z Maďarska, kde štípe viac aj obyčajná paprika. Aj ona je poriadne pikantná  a má nesmierne rada pikantné scény. Je akčná, dravá a na svojom útlom tele, vysokom len 167 centimetrov, plnohodnotne pohostí aj troch chlapov, plus nejakú tú kamarátku. Aj to je výsledok, keď sa spojí v žene sexepíl, radosť zo sexu a nadšenie dávať svetu potešenie a lásku. V jej galériách a videách nájdete celé menu erotickej scény. Stačí si len vybrať, čo vám je po chuti.  

Spoznáte ju po perí

Toto porekadlo na Liz tak celkom nesedí. Pretože prirodzene nemá perie, hoci pre niektorých je anjelom vznášajúcim sa v ich snoch. Podľa pokožky, poprsia aj nadržaného výrazu v tvári ju spoznáte, aj keby sa nevolala Liz Valery, ale napríklad Aliz Bodor, Aliz, Liz Honey a Joan Mueur. Pretože presne tieto pseudonymy používa pri svojej práci. Ako pri nej vidieť, meno nie je dôležité, ide predsa o rozkoš. No a pri nej sa na meno nepozerá, hlavne že telo, to je správne vyformované, sexi a vzrušujúce.