MENU
Menu
zdroj: Erocurves/lizjordan
Liz Jordan.

Sexy Pipka Liz Jordan: Bývalá gymnastka, ktorá sa uplatnila pred kamerou

Z bývalých gymnastiek vyrastajú tie najlepšie herečky vo filmoch pre dospelých. Dôkazom je aj Američanka Liz Jordan, ktorá dokáže vystrúhať aj také polohy, o akých väčšina jej kolegýň len sníva.

V mladosti aktívne športovala, chodila na súťaže, poctivo trénovala. Potom však prišlo zranenie a sen o nádejnej kariére v gymnastike sa rozplynul. Liz Jordan však mala pripravenú alternatívu. Dobre si uvedomovala, že má talent na balenie príslušníkov opačného pohlavia, že vie dobre flirtovať a chlapi od nej ráno neodchádzajú sklamaní.

Najprv teda začala len fotiť a skúšala, či sa nebude pred objektívom v Evinom rúchu hanbiť. Keď zistila, že jej úloha modelky nadmieru sedí, pustila sa aj do odvážnejších projektov, no a napokon skončila súložiac pred kamerou.

Prácu si náramne užíva a spolieha sa aj na roky tréningu. To znamená, že chlapov občas prekvapí jej ohybnosť a musia si dávať pozor, aby neprišli k úrazu. Nesmú zabúdať na poriadnu rozcvičku predtým, než sa pustia do ostrého cvičenia s Liz Jordan. Ale občas ani tá rozcvička nepomôže.