MENU
Menu
zdroj: Erocurves/liyasilver
Liya Silver.

Sexy Pipka Liya Silver: Príťažlivá Ruska s veľmi odvážnymi nápadmi

Kedysi bola známa ako Kristina Ščerbinina. Takže vám je jasné, kde hľadať jej rodičov. Ostali v Petrohrade, odkiaľ táto baba pochádza. Odsťahovala sa však do USA a jej rodičia dlhý čas netušili, čo vôbec robí.

Lenže dnes už neurobia nič s tým, že ich dcéra je dokonalá pornoherečka. A ešte k tomu aká prvotriedna.

Útek za slobodou
Kristina Shcherbinina je v porne dva roky. Jej prvý rok ju nájdete práve pod týmto menom a potom sa z nej stala Liya Silver. Omnoho lepšie konzumovateľné meno pre západný svet, do ktorého sa vrhla. Kedysi bola hosteskou a modelkou, ktorá spríjemňovala mužom napríklad zrazy motoriek, alebo tuningové zrazy. Milovala totiž vždy silné stroje aj mužov, ktorým svaly napínali pokožku. Aj preto má záľubu v tetovaniach, ktorými sa rovnako rada zdobí . Keď sa vyzlečie, máte pocit, že je stále tak trochu oblečená v erotickej čipke. Ale má to aj výhody. Napríklad to, že jej pod prsiami môžete sledovať umelecké objekty a pritom jej skĺznuť aj na bradavky. A to už je pochúťka, ktorá skutočne poteší ešte viac ako umenie na koži.

Prirodzená prsatka
Na svoje prsia si dáva pozor ako na oko v hlave. Pretože prirodzené trojky sú dar boží. Nie každá žena sa môže pochváliť takýmito prednosťami. A ešte k tomu s pevnými bradavkami, ktoré reagujú na vzrušenie. Preto ju na začiatku filmu uvidíte s bradavkami inými ako na konci. Ako totiž hovorí, ona si sex užije za každých okolností. Či je to doma, na návšteve, alebo pred kamerou. Je to u nej ako s dobrým jedlom. Pochutí vám ako doma, tak aj vonku. Aj z porcelánového aj plastového taniera. Skrátka ona si vychutnáva pocity a nie okolnosti.

Dievča, ktoré vás dostane
Je rada ženou a je rada ženskou. Je rada mačiatkom, ktoré môžete uchopiť za zadok bez toho, aby ste boli označený za zvrhlíka. Kráska, ktorá vie, čo muž potrebuje. Preto ak sa jej zapáčite, ruku zo zadku vám preloží rovno do lona. Pretože prečo by ste to mali byť iba vy, kto sa poteší. Ak máte správny prstoklad, nechá si vás na sebe dostatočne dlho, aby ste ju presvedčili, že prsty nie sú to jediné, čo máte.