Menu
zdroj: Erocurves/livrevamped
Liv Revamped.

Sexy Pipka Liv Revamped: V biznise pre dospelých je žiariacou stálicou

Liv Revamped postupne prešla z kategórie mladých herečiek medzi tie skúsenejšie, ale jedno sa jej odoprieť nedá: stále pracuje s mimoriadnou chuťou.

Keď nakrúcala svoju prvú scénu, mala len 19 rokov a ešte ju označovali slovom „teen“. Dnes má o desať viac, na konte obrovské množstvo skúseností a v názve jej videí sa objavuje skôr slovíčko „milf“. Áno, v biznise pre dospelých sa takto označujú aj 29-ročné ženy.

Liv tvrdí, že k nakrúcaniu sa dostala náhodou. Po strednej škole sa pár mesiacov pretĺkala, ako vedela, pracovala väčšinou po baroch. O svojej budúcej kariére nemala žiadnu predstavu, kým ju kamarátka nepresvedčila, aby s ňou vyskúšala ísť na jeden kasting. A výsledok? Kamarátka neuspela, ale Liv áno.

Myslela si, že po prvom sexe pred kamerou si nájde „bežnú“ prácu. Ako sa však ukázalo, práca ju začala mimoriadne baviť. V priebehu desiatich rokov nakrútila nespočet filmov a nafotila ešte viac aktov. Patrí medzi stálice v oblasti biznisu pre dospelých a rozhodne nemá chuť odísť do dôchodku.