Menu
zdroj: Erocurves/litaphoenix
Lita Phoenix.

Sexy Pipka Lita Phoenix: Žieňa, ktoré mužovi prekrúti ciferník

Jej domovom je Bielorusko. Krajina, ktorá stojí svetu za chrbtom, ale ak ide o Litu, tak ona je vždy v popredí. Ako sa baby z východného bloku dostávajú do sveta? Odpoveď je aj v jej prípade vcelku jednoduchá. Chcela zaujať a tak si dala dole nohavičky. Praktická a rýchla kariéra je zaručená.

Stihla jeden z posledných vlakov

Dnes nie je Bielorusko krajina, kde by chodili milovníci žien bežne na lov. Kedysi sa však tento kraj mohol pýšiť množstvom erotických šou a striptízových barov. Výsledkom bolo, že si milovníci krásnych tiel prišli na svoje a ženy, ktoré chceli vycestovať sa hrnuli skautom do postele doslova na regimenty. Lita chytila jeden z posledných vlakov, pretože dnes už je krajina tak trochu izolovaná, no a ona je už vo veľkom svete ako doma. Začala klasickými erotickými scénami s mužmi, ženami a prišiel jej prvý gangbang, pri ktorom jej doslova vyliezajú oči, ale ona všetko hrdinsky prehltla. Naozaj šikovná.

Ukazuje, že má na to

Má krásne trojky. Prirodzené, bradavky aj dvorce jemne ružové, jednoducho super krásne. Vytvorila si sieť fanúšikov, obdivovateľov jej nahého tela. No a tá ukážková vagína v nohavičkách? Tak to by bola jednoznačne škoda, aby ju neukázala v tom najkrajšom čo na nej môžete vidieť, teda v nahote.

Má rada, ak jej muži bozkávajú nohy

Lita Phoenix je sexica, ktorá má rada mužov v hrsti. A dobre vie, že ak im zovrie ich prirodzenie, tak prirodzene budú jej otrokmi. V tomto prípade sexuálnymi, pretože Lita Phoenix si podrobí svojím sexepílom každého chlapa. Je to žena, ktorá si mohla dovoliť žiť na vysokej nohe len preto, že mužom vždy tak pobláznila svojimi krivkami zmysly, že zabudli na všetko ostatné a už to boli práve oni, ktorí jej zabezpečili pekný život na počkanie. Na druhej strane sa okrem sexu dala tak trochu aj na filozofiu. Svoj prístup k životu totiž odôvodňuje naozaj prosto. Peniaze sú len prostriedky k slasti. No a ona vie chlapom priniesť takú slasť, že o inej sa vám ani nesníva. Výsledok? Jednoducho robí to, čo všetci ostatní. Za peniaze prináša radosť. Akurát ona patrí do ligy luxusu.