MENU
Menu

Sexy Pipka Lindsey T - kráska, ktorá klame krivkami

Lindsey T má čaro a zjav mladej ženy, ktorá ešte len objavuje svet. Málokto by hádal, že už oslávila tridsiatku. Stále je rovnako pôvabná ako v deň, keď vstúpila do modelingu, a dnes už má za sebou úspešnú kariéru v oblasti nahoty.

Možno na prvý pohľad vyzerá nevinne, ale to je len zdanie. Do pózovania pred objektívmi v Evinom rúchu sa pustila prakticky ihneď po maturite. Tvrdí, že na strednej mala len málo hanby a prečo by nemala vystavovať na obdiv niečo, čo si mnohí jej spolužiaci nevedeli vynachváliť?

Popri fotení sa jej podarilo vyštudovať v oblasti cestovného ruchu a spojila príjemné s užitočným. Počas kariéry modelky totiž navštívila desiatky zaujímavých miest, kam teraz vodí klientov v rámci vlastnej cestovnej kancelárie. Ako vraví, premýšľala dopredu a už dávno si uvedomila, že telom sa nedá živiť večne.

Zatiaľ jej to ale vychádza, hoci kancelárii už venuje viac času než pózovaniu. Podľa jej vlastných slov už má vyzliekanie len ako výnosný koníček. Dúfame, že ju bude baviť ešte dlho, je sa totiž na čo pozerať.

Autor: Liam
Foto: Morazzia