Menu
zdroj: Erocurves/linaluxa
Lina Luxa.

Sexy Pipka Lina Luxa: Francúzska kráska s krivkami nádhernej ženy

Francúzsko je krajinou potešenia. Dalo by sa tu žiť aj zostarnúť. Pôžitkári, labužníci, milovníci sexuálnych hier a zážitkov majú svoj prístav práve v tejto krajine. Lina Luxa je francúzska pornoherečka, ktorá vás svojimi krivkami opije mocnejšie, ako francúzske víno.

Dobrý ročník

Francúzky sú jedny z najzmyselnejších žien Starého kontinentu. Patrili k hlavným ambasádorkám podväzkových pásov a francúzske kurtizány písali históriu civilizácie. Tieto ženy majú v sebe jednoducho sexepíl kombinovaný so živočíšnosťou a prirodzeným talentom muža dokonale očariť. Lina Luxa má 21 rokov a svoje remeslo ovláda dokonale. Má prirodzené dvojky prsia a bradavky, tie sú ako zrelé bobule hrozna, len ich vziať do úst a užívať si sladké ovocie. Je to jednoducho dobrý ročník. stále tak trochu ako mladé víno, v ktorom sa však skrýva poriadna sila. Opojí vás a vezme do minulosti, v ktorej dejiny erotiky písali práve na Seine.

Vyčnieva nielen talentom

To, čo si na Line všimnete ako prvé, je podmanivá výška. Baby v erotike obvykle dosahujú výšku do 160 centimetrov a v podpätkoch majú tendenciu pozerať mužom do očí. Avšak Lina je z úplne iného súdka. Má 180 centimetrov. Toto je výška, ktorou prerastie mnohých mužov a to ešte aj bez opätkov. Na tie však nedá dopustiť. Výsledkom sú krásne dlhé nohy v erotických podpätkoch, ktoré keď dá od seba, každý muž sa okamžite rozžiari šťastím.

Podoba francúzskej dámy

Nehrá sa na netýkavku a radšej vás očarí francúzskym bozkom, ako francúzskym syrom. Nie je totiž najlepšou kuchárkou na svete, ak sa bavíme o zvŕtaní sa pri panvici. Je však jednou z mála žien, ktorá vám dokáže aj trikrát denne nasýtiť úplne iné túžby. Na scéne je známa, že sa o telo podelí aj s celou futbalovou reprezentáciou Francúzska, keby chceli. Je to nymfomanka, ktorá si do porna prišla splniť svoje sny  v rodovej línii francúzskych kurtizán. A nám sa páči zdieľať tie sny s ňou.