Menu
zdroj: Erocruves/lilyshawn
Lily Shawn.

Sexy Pipka Lily Shawn: Dievča s mimoriadne bohatým sexepílom

Lily Shawn už dávno zmobilizovala mužov do akcie. Pocte zbraň si povie každý chlap, ktorý sa pozrie na jej telo a siahne si na intímne partie.

Jednoducho sa to nedá zastaviť. Len, čo Lily vykuknú z podprsenky bradavky, erekcie nastupujú ako na bežiacom páse.

Moskovská hviezda 

Lily patrí k tým mladším ročníkom v erotickom priemysle. Preto sa dá predpokladať, že ju čaká ešte mnoho pekných rokov a stovky, ak nie tisícky zážitkov pred kamerou. A to je na dobro veci. Pretože má sexepílu skutočne na rozdávanie. S výškou 163 centimetrov prakticky celý život balansuje na vysokých podpätkoch. Je často nadržaná a tak si sexy vykračuje v ihličkách, že muži majú čo robiť, aby sa po nej nevrhli priamo na ulici. Na poznámky a lichôtky aj od neznámych je už zvyknutá od puberty, kedy si všimla, že mužov neskutočne priťahuje, ako vyzerá. Pochádza z Kyjeva, kde si zvykla na luxusný život a rozmaznávanie. Nakoniec si však uvedomila, že nechce žiť v zlatej klietke a sama sa postavila na nohy. A to ich dala aj rovno od seba. 

Zlákali ju peniaze

Hoci je na Ukrajine dostatok bohatých mužov, stále zaostáva za inými krajinami, kde je viac možností vypracovať sa od nuly až k vrcholu. A to doslovne. Lily preto išla s kožou na trh. S nahou a krásne jemnou. V osemnástich sa totiž nechala nafotiť a dnes má tri roky v nahom biznise a nevie si vynachváliť. Má priazeň mužov, dostatok peňazí, každý deň skutočné vrcholy a k tomu svojmu kariérnemu sa tiež pomaly ale isto približuje. Chce zájsť totiž do siene porno slávy a potom sa stať producentkou, alebo sa venovať iným talentovaným a nádejným hercom a herečkám. Jej orientácia je totiž bisexuálna a preto má pozitívny vzťah k mužom aj ženám.  

Sex ako umenie

Aj vlastné telo berie ako umenie, pretože je vlastne nielen ňou samotnou, ale aj objektom, ktorý prezentuje svetu. Pocitovo ho udržiava v kondícii posilňovaním a jogou. Jej umelecká duša sa prejavuje aj navonok. Nielen tým, že sa rada oblečie do sexy negližé, ale záľubami.